4+4+4 DE FORMATÖRLÜK!...

Kodla Büyü

tt_kobra

Üye
Arkadaşlar yeni kesintili eğitimde ilk 4 e yani ilkokula düşen formatör öğretmenlerin durumu ne olur sizce?Çünkü ilk 4 de seçmeli de olsa BT dersi yok.Formatörlük olayı biter mi?

tt_kobra' Alıntı:
Arkadaşlar yeni kesintili eğitimde ilk 4 e yani ilkokula düşen formatör öğretmenlerin durumu ne olur sizce?Çünkü ilk 4 de seçmeli de olsa BT dersi yok.Formatörlük olayı biter mi?
Biterse biter, bitmezse bitmez....

Yalnız herkesin bu ve buna benzer konu açmalarından gına geldi. Az site içinde araştırma yapın isterseniz konu açmadan. Benzer minvalde bir çok konu var.

net bişey yok. şahsi görüşüm: ilk dörde de bir teknik amele lazım olacağında devam eder.

bilgisayar öğretmeni en yakın ortaokula gider herhalde.. benim müdürüm öyle söyledi pööff..

artık hiç merak bile etmiyorum. nasılsa insanın aklına bile gelmeyen en talihsiz olaylar öğretmenlerin başına gelebiliyor. hem 5 yaşındaki çocuğu okul sırasına oturtan zihniyetten bişeyler beklemek vicdansızlık! olur.

net bişey yok. şahsi görüşüm: ilk dörde de bir teknik amele lazım olacağında devam eder.
şu an bile en çok ilk 4 te sıkıntı var bende sürekli onlarla birlikteyim.

daral geldi artık allahım nasıl bir hata yaptık biz ya..
biterse ekime kadar ....

Her okula normdan bağımsız en az bir Bilişim Teknolojileri öğretmeni ŞART...! Artık formatör mü yaparlar ders mi verirler bilemiyorum ama Bilgisayar Öğretmensiz bir okul her açıdan eksik bir okuldur...

yuca' Alıntı:
şu an bile en çok ilk 4 te sıkıntı var bende sürekli onlarla birlikteyim.
Hocam aynı durum benim okulumda da söz konusu ve öğretmenler hocam siz bizim elimiz kolumuz oluyorsunuz. Siz giderseniz ne yapacağız diyorlar. Üstelik her okulda formatör var zaten bulunduğum şehirde. Bu işlerin Eylül ayı gelip okul açılana kadar belli olacağını da zannetmiyorum ben. Şimdi kendi aramızda ne kadar konuşsak boş. Yapacağımız şey bu konuda kamuoyu oluşturmak olmalı bence.

ozlem22' Alıntı:
bilgisayar öğretmeni en yakın ortaokula gider herhalde.. benim müdürüm öyle söyledi pööff..

bu müdürler de ne çok şey biliyor bakanın bile bilmediği. İnanmayın yorum yapıyorlar. Bugün gider yarın ggeri gelir. Sonra görev verilir sonra alınır muz cumhuriyeti

ozlem22' Alıntı:
Müdür efendi kendi çapında yorum yapmış.
Benim bölgemde hemen hemen her okulda 1 BT öğretmeni var. Yeni düzenlemede ilkokul olacak okuldaki BT öğretmeninin gidebileceği bir ortaokul olmayacak. O ortaokulda en fazla 10-15 saat ders seçecekler ve bir BT öğretmeni yeterli olacak.

fahrican' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
Müdür efendi kendi çapında yorum yapmış.
Benim bölgemde hemen hemen her okulda 1 BT öğretmeni var. Yeni düzenlemede ilkokul olacak okuldaki BT öğretmeninin gidebileceği bir ortaokul olmayacak. O ortaokulda en fazla 10-15 saat ders seçecekler ve bir BT öğretmeni yeterli olacak.

bizim eğitim bölgesindeki tek bt öğretmeni ben olduğum için durum bizde bu şekilde ama sizlerde nasıl olur hiç bilemiyorum..herkes kendi okulunda kalır derse girmez formatörlüğe devam eder herhalde..keşke ben de kendi okulumda kalabilsem :(

Benimde tek isteğim okulumda kalabilmek.Çünkü labaratuvarı sorunsuz çalışır hale sokana kadar çok uğraştım doğrusu...

Geri