4+4+4 bilgisayar dersinin geleceği!!!

Kodla Büyü
gayiptennn gelen bazı duyumlarım ve hislerim bizim dersin her sınıfta 10 saat olacağınız söylüyor. :)))))
:puhaha:

kaynak : oturma organı :D

ya şaka maka 5-6-7-8 sınıflardan birinde bile zorunlu olsa yeterdi be en kötü her okulda 1 norm olurdu

arkadaşlar unuttunuzmu bakan söledi ya ders kalkıyo bilgisayarlı tasarımmıydı neydi yeni dersimizin adı

BT DERSİ KALKIYORMUŞ ADANA MİLLİ EĞİTİMDEN GELEN BİLGİ BU YÖNDE Bİ İKİ GÜNE NETLEŞİR BİZİ İLEMİ ÇEKERLER ARTIK TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENİMİ YAPARLAR ,KAPIYA GÜVENLİKÇİ Mİ OLURUZ ,NEOLACAZ BİLMİYORUM :x :x SADECE ŞU AN İÇİMDEN KÜFRETMEK GELİYOR ...

zysimsek' Alıntı:
BT DERSİ KALKIYORMUŞ ADANA MİLLİ EĞİTİMDEN GELEN BİLGİ BU YÖNDE Bİ İKİ GÜNE NETLEŞİR BİZİ İLEMİ ÇEKERLER ARTIK TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENİMİ YAPARLAR ,KAPIYA GÜVENLİKÇİ Mİ OLURUZ ,NEOLACAZ BİLMİYORUM :x :x SADECE ŞU AN İÇİMDEN KÜFRETMEK GELİYOR ...
bakanda öyle söyledi ya bt dersi kaldırılacak diye hayırlısı artık. rüzgar hangi yönden eserse oraya savruluruz. inceldiği yerden kopsun. allah bizi bu duruma düşürenlere lanet etsin.
sende içinde bırakma hocam
içerde kanser olacağına dışarıda konser olsun. :sleep:

bellagio' Alıntı:
kaynak : oturma organı :D

ya şaka maka 5-6-7-8 sınıflardan birinde bile zorunlu olsa yeterdi be en kötü her okulda 1 norm olurdu
böyle bir organı ilk defa duydum iç organlarımız, dış organlarımız ve duyu organlarımız arasında böyle bir organ baktım ama göremedim. :puhaha:

Geri