4 * 3 = 12

Kodla Büyü

zysimsek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bu denklem hakkında bilgisi olanlar varmı arkadaşlar bizim okul ilkokul oldu yandaki okula gececekmişiz ama orda formatör var ben ne olacam :) :++:

Şu anki yönetmeliğe göre;
Sen o okula sonradan gittiğin için; "okul değiştirince formatörlük biter". (2 defa yaptım :) )
Sonra, o okuldaki BT öğretmeni varsa, normu %99 1 dir. Hizmet puanı en az olan norma düşer. Bulunduğun ile göre 6 ay-2yıl da ancak başka okula gönderirler. O da açık okul varsa...

Ek dersi unut, maaş garanti. İki tarafın istek derecesi aynıysa; formatörlük ise görev süresi en az olanındır.., farklıysa ; isteyenin elinde kalır. -Yönetmelikle sabit.

yani hizmet puanı az olan mı okulda kalıyor çok olan mı ??? bence farklı bi planlama yapılabilir bizim hakkımızda yoksa böyle olmaz ya hizmet puanı az olan gider çok olan kalır ek ders alamaz formatör olamaz ne bu rezillikler yaaww off off

hizmet puanı çok olan okulda kalır. fromatörlükte yani ikiside aynı okuldaysa hizmet süresi az olan formatör olur.bir sonraki dönem veya sene değişirler...

McRAM' Alıntı:
hizmet puanı çok olan okulda kalır. fromatörlükte yani ikiside aynı okuldaysa hizmet süresi az olan formatör olur.bir sonraki dönem veya sene değişirler...
malum dersler seçilmiyor artık buna rağmen bir okulda iki bilgisayar öğretmeni olabilir mi?

her il kendisi beliriyor galiba hangi okulun ilk 4 hangisinin ikinci 4 olacağını.

bizim okul ilk 4 oldu..İkinci 4 için tercih yapıp gidicekmişiz heralde..Her öğretmen kendi bölgesinde...ikinci dörtte orta kısımda seçmeli bilgisayar dersi verilirse çok fazla sıkıntı çıkmaz..Bizim bölgede 5 tane okul ortaokul olacakmış... ilkokullarda formatörlük olur mu ki???

bence ya orta okulda 2 bilgisayar öğretmeni olacak yada ilkokullarda formatör olarak biri kalacak yoksa bukadar bilgisayar öğretmeni napacak il merkezine çekilse çarşamba pazarına döner ortalık :?

şu an taslak olduğu için öğrenemezsiniz eğer il veya ilçede yakinen tanıdıklarınız yoksa...

bilgisayarbilisim60' Alıntı:
internette yok mudur bir liste felan.. ogrenen arkadaslar nasıl ogrendı acep
müdürün sürekli gittiği toplantılardan getirdiği haberden öğrendik biz, ama hala yazıyla kesinleşmiş bişey yok. bizimki %90 ortaokul olacak dedi müdür..

internette yok mudur bir liste felan.. ogrenen arkadaslar nasıl ogrendı acep
İdareciler biliyor hocam onlara sorun tabii samimi olduğunuza... Diğer arkadaşlardan sır gbi saklanıyo ne olacağı ama ben biliyorum...:) Biz zaten 4+4 e göre ayırmıştık malum 3 bin öğrenci, aynen devam diyolar...

Diğer okulda bilgisayar öğretmeni varsa siz ve sizin gibi öğretmenler bir havuzda toplanacak ve tercih etmeniz için okullar verilecekmiş. artık puanınıza göre bir okul seçecekmişiniz.
tüm norm fazlas öğretmenler için tercihler açılacakmış. yani siz diğer okula gitmeyecek , tercih yapacakmışsınız.

en son aldığım duyum..

iyi de benim okulumun iki binası var muhtemelen biri ilkokul biri orta okul olacak. ben orta kısmında kalıcam ama zaten norm fazlasıyım yine de başka okula gidecek miyim?

bizim burda farklı oluyor herhalde bize gelen genelgeden okuldaki yorumlardan anladığım bizdeki fiziki yapısı yeterli olan okullar sabah 2.dört öğleden sonra 1.dört olacak. yani herkes kendi okulunda kalacak. sizin okullar çok mu küçük ilk dört ikinci dört diye ayrılıyor yoksa her ilde farklımı uygulanıyor.

arkadaşlar samimi olduğum idarecilere sorudum yok oyle birşey dediler.. istanbulda hiç bir yer kesinleşmemiş henuz... il meb den de sordum onlarda daha hıc bırsey bellı deıl dedıler..bence hepsı soylentı.

arkadaşlar samimi olduğum idarecilere sorudum yok oyle birşey dediler.. istanbulda hiç bir yer kesinleşmemiş henuz... il meb den de sordum onlarda daha hıc bırsey bellı deıl dedıler..bence hepsı soylentı.
Hocam bizim yakınlarda 4 bin kişilik bi okul daha var... Onların ilk 4 lüğünü bize kaydırsalar bizimki almıyo, son 4 lüğü de almıyo... Toplantı yaptıklarını söylediler ve aynı şekilde devam edecek dediler... Zaten bizde 5,6,7,8 ler sabahçı kalanlarda öğlenci... Bekleyip göreceğiz bakalım neler olacak...

bizim okulda ise 1.kademe öğlenci 2.kademe sabahçı olacakmış ama kesin değil cevre okula gitme durumları sıkıntı olabilir deniyor

Bence bunlar tamamen söylenti ama ilk 4 e formatör vermezlerse sınıf öğretmenlerinin halini merak ediyorum

her okul değişecek diye bir kaide yok arkadaşlar. bazı okullar değişmeden kalacak 8 yıllık olarak... bu okulun öğrenci potansiyeline ve mahalledeki okul sayısına, yerleşimine göre farklılıklar gösteriyor... haziran ayında hepsi sonuçlanır ve okullara bilgi verilir... şimdilik gizli yürütülmeye çalışılıyor kargaşa olmasın diye...

Geri