3d kalem ?

Kodla Büyü

mhmrky

Aktif Üye
Başlığı yanlış yere açtım muhtemelen :/
Arkdaşlar 6 yaşındaki oğlum için 3d kalem alsam diyorum _?
var mıdır kullanan bilen tavsiye eden? hangi marka hangi model nasıl bişey alayım ?
ben de merak ediyorum
:)

3d penlerin silikon tabancasından farkı yoktur...eğer değsin istiyorsanız 3d printer için zorlayın derim...en azından oyuncak istese yaparsınız... 3d kaleme flementi bir yerden veriyorsun kendi el yeteneğinle işliyorsun. çok güzel değil bence

aliexpresste 20 dolar civarına var hocam kalemler. deneme için alabilirsiniz. ben almayı düşünüyorum açıkcası :) bu ara aliexpressten kargolar hızlı geliyor, bilginiz olsun.

cumhurtorun' Alıntı:
aliexpresste 20 dolar civarına var hocam kalemler. deneme için alabilirsiniz. ben almayı düşünüyorum açıkcası :) bu ara aliexpressten kargolar hızlı geliyor, bilginiz olsun.
aliexpresste ihtiyacım olan ürünlere baktığım da burayla çokta farkı olmadığını gördüm hocam. Ne gibi avantajı var anlayamadım ? yanılıyormuyum?

elrond' Alıntı:
3d penlerin silikon tabancasından farkı yoktur...eğer değsin istiyorsanız 3d printer için zorlayın derim...en azından oyuncak istese yaparsınız... 3d kaleme flementi bir yerden veriyorsun kendi el yeteneğinle işliyorsun. çok güzel değil bence

haklısınız da oğlum daha çok küçük ancak böyle 3d çizim yapabilir :roll: tehlikeli olur mu ki acep :eek:

cumhurtorun' Alıntı:

ben de ordan alıcam zaten baktım da hangisini almalıyım bilemedim :?
siz ne zaman alıcaksınız ? alınca iyi çıktıysa haber verseniz olar mı :mrgreen:

Geri