+359 alan kodu ile gelen cevapsız çağrı

Kodla Büyü

azaz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün +359 alan kodlu bir numaradan cevapsız çağrı aldım. Hemen aklıma haberlerden izlediğimiz kontör avcısı bulgar kızları geldi :) . Googleden bir araştırayım dedim doğru düşünmüşüm bulgaristan koduymuş. Eğer sizede böyle bir çağrı veya mesaj gelirse cevap vermeyin aramayın DİKKAT.

aman hocam bulgar kızları uzak durun geçen yıl aynen banada cevapsız çağrı gelmişti

bana da 2 yıl önce bu alan koduyla cevapsız gelmişti. açmadım ve bir daha da aramadı. siz de AÇMAYIN.

Bana da geldi geçenlerde. Ama zaten cevapsız çağrılara cevap vermem genelde.

Bulgar kızlardan çok çektim bana para verecek olsalar yine açmam :D :D

dıt dedi telefon böyle kısa çaldı şüphelendim ben de..+359877851299 hemen araştırma yaptım bulgaristanmış... :puhaha:

geçenlerde kız arkadaşımıda sürekli çaldırıp durmuştu bulgaristan olduğunu öğrenmiştik netten bakınca.umudu kesmişti geri dönmeyince biz.

eses' Alıntı:
dıt dedi telefon böyle kısa çaldı şüphelendim ben de..+359877851299 hemen araştırma yaptım bulgaristanmış... :puhaha:
Ben az önce bu numara ile görüştüm, kız ciddi düşünüyormuş hocam :++:

geçen haberlerde de çıkmıştı. istanbul da biri birsürü para göndermiş kızın istanbul a gelmesi için ama sonunda uyanmış ha bire para isteniyor ama gelen yok.

agahyildiz' Alıntı:
kızlar güzel mi acaba?

Kızların güzel olduğu bilinmez ama televizyondan izlediğimiz haberlerden anlaşılacağı üzere amacına ulaşanlar çok. Arkadaşımın yaptığını size de tavsiye ederim. Böyle numaraları durumu ve olayı anlatarak evlenmek isteyen ihtiyarlara verin? çok komik oluyor.

3-5 üçkağıtçı yüzünden BULGAR KIZLARINA LAF ETTİRMEM :).. üstelik olay habercilerin dangalaklığı, söz konusu kızlar bulgar değil has ve has TÜRKTÜR(bknz:BG de yaşayan türkler)...

siz APTAL olmadığınız sürece ne bulgar ne rus ne italyan ne fransiz kızlarından zarar gelmez :) aksine faydasini görürsünüz

yahu nasil insanlariz, insan basinda +359 var diye tel cevaplamaktan korkar mı, kocaman kocaman adamlarsiniz:)

bana da gelmişti +35 ten ..uzun uzun çalınca açtım arnavutluktan bir arkadaş mış..

Geri