35 GB LIK VB DOSYALARI İNDİREBİLEN VAR MI?

Kodla Büyü
anlamadım ama anladıgımı soyleyeyım lınkler kırık falan degılse evet bılgısayara dokunmazsam ındırıyorum.

hatta cloud mega upload yandex bunlarda hele hıc problem olmuyor

İfade biraz karışık olduğu için anlaşılmamış hocam. Kusura bakmayın sağlıklı iletişim için lütfen büyük harf yerine küçük harf kullanınız :scared: .

Anladığım demeye çalışmış ki : 35GB ve benzeri büyük dosyaları tek seferde hatasız indirebilen var mı? Bazen CRC hataları oluyor malumunuz. Evet indirilebilir.

Valla Açık konuşayım ilk seferde herhalde "35 GB Lık VB dosyalarını" yazınca, boyutu 35GB olan görsel anlatımlı Visual BASIC eğitim seti gibi birşeyler söylemek istedi sandım :) yani tek dosya boyutu 35GB lik çalışma dosyası olamayacağına göre dedim bu eğitim setidir.

g.cetin.66' Alıntı:
anlamadım ama anladıgımı soyleyeyım lınkler kırık falan degılse evet bılgısayara dokunmazsam ındırıyorum.

hatta cloud mega upload yandex bunlarda hele hıc problem olmuyor

hocam cloud ve yandex de sıkıntı olmuyorda diğer mega da indiremiyorum...siz nasıl yapıyorsunuz.

zaten tek bir parça olarak 35 gb ancak torrentlerde bulursun en azından ben oyle gordum ama benım kastım bır dosyayı adam 10 boluyor 15 e bölüyor sende linkleri ister sırala indir istersen bilgisayarın ve netin hızına göre tıkla indir benimkisi indiriyor mesela mersin ebitefonun imajını indirmem 7 dakıka surmedı

g.cetin.66' Alıntı:
zaten tek bir parça olarak 35 gb ancak torrentlerde bulursun en azından ben oyle gordum ama benım kastım bır dosyayı adam 10 boluyor 15 e bölüyor sende linkleri ister sırala indir istersen bilgisayarın ve netin hızına göre tıkla indir benimkisi indiriyor mesela mersin ebitefonun imajını indirmem 7 dakıka surmedı

sayın hocam tüm linkleri bir den mi indirdiniz.
indirme şeklinizi daha açıklayıcı anlatabilir misiniz

aydınDr' Alıntı:
g.cetin.66' Alıntı:

sayın hocam tüm linkleri bir den mi indirdiniz.
indirme şeklinizi daha açıklayıcı anlatabilir misiniz

hocam herhangi bir indirme yöneticisine (IDM olur JDownloader olur Free Download Manager olur) linkleri atıyorsunuz PC'yi açık bırakıyorsunuz o kafasına göre indiriyor.Bazı siteler bağlantı kopması durumunda kaldığınız yerden devam etmenize izin vermiyor (bu sıkıntılarla karşılaşmamanız için torrent diye bi güzelik var) o yüzden de kulanıcılar genelde dosyaları partlar şeklinde yükler.(tabi yükleme kolaylığı da olsun diye)

karçiçeği' Alıntı:
TORRENTLERDE ÇOK YAVAŞ İNDİRİYOR...

Maalesef torrentte de hız problemi olabiliyor hocam.Bunun için indireceğiniz içeriğin popüler (seed desteği veya server desteği) olması gerekiyor.Eğer yoksa ilgili siteden seed desteği talebinde bulunmanız gerekebilir.

ThatBeatsAll' Alıntı:
karçiçeği' Alıntı:
TORRENTLERDE ÇOK YAVAŞ İNDİRİYOR...

Maalesef torrentte de hız problemi olabiliyor hocam.Bunun için indireceğiniz içeriğin popüler (seed desteği veya server desteği) olması gerekiyor.Eğer yoksa ilgili siteden seed desteği talebinde bulunmanız gerekebilir.

HOCAM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Private ve güçlü torent sitelerde sorun yok, public trackrelar malesef öyle.Genelde Scc den sorunsuz yüksek hızda indiriyorum

Geri