32LK530 LG Lcd Tv - İstanbul Bilişim Hakkındaki Görüşleriniz

Kodla Büyü

ed1903

Aktif Üye
Lcd tv almayı düşünüyorum ve konuya çok fazla hakim değilim.İnternette yaptığım araştırmalardan sonra
32LK530 LG Lcd Tv marka ve model televizyonu almaya karar verdim.Özellikleri gayet ideal gibi görünüyor.
Bu tv nin özelliklerini veya bu aralıkta tavsiye edebileceğiniz başka tv ler varsa fikirlerinizi belirtebilir misiniz?

Aklıma takılan diğer soru ise garanti ve servis durumu.İçinizde daha önce İstanbul Bilişim sitesinden alışveriş yapan oldu mu,
olduysa artılarını eksilerini belirtir misiniz? Sağdan soldan duyduğum kadarıyla garanti - servis olayında sıkıntı olabiliyormuş.
Özellikle buradan alışveriş yapan arkadaşlar bu konuda beni aydınlatabilirse çok makbule geçecek.

link

evet bu fiyata da led bulmanız mümkündür.Ben almadım ama arkadaşım televizyon kuzenim ise laptop aldı.Ben bir sorun yaşadıklarını duymadım...

Hocam televizyonu bilmiyorum ama istanbulbilişim hakkında görüşlerim hoş değil.
Buradan alış veriş yapmamanızı öneririm.

alperre' Alıntı:
Hocam televizyonu bilmiyorum ama istanbulbilişim hakkında görüşlerim hoş değil.
Buradan alış veriş yapmamanızı öneririm.
--------
böyle düşünmene neden olan olayı paylaşman mümkün müdür fikir edinmek açısından ;)

hocam genelde istediğin şey stoklarında bulunmaz.
Size başka bişey satmaya çalışırlar.
Çok uğraştırırlar arkadaşlarım çok uğraşmışlardı zamanında ben hiç bakmıyorum genelde buraya

bende istanbul bilişimden aldım 500tl daha ucuza gelmişti o zaman. bir sıkıntı çıkmadı. tavsiye edebilirim

hızlıal sitesini de ben pe tavsiye etmiyorum. kardeşime laptop aldım oradan ve 1 ay sonra ancak gelebildi.adamlar ilginmiyor yine de siz bilirsiniz...şikayetvar.com da da bu yönde çok şikayet bulabilirsiniz

Samsung UE40D5003 aldım 1-2 ay önce, vatanbilgisayar.com'da world karta 6 taksit ve %25 indirimle. tavsiye ederim
tv araştırırken istanbul bilişimin diğer şirketlere oranla az biraz ucuz olduğunu gördüm, 100 tl için değmez diye düşündüm. hatta %25 indirimle vatanda daha uygundu sanki... sonuçta garantisi kendi şirket garantileri. bir sorun olsa istanbula yollamam lazım. ama vatanbilgisayardan alınca yaşadığım şehirde servisleri var, garantisi daha sağlam
kısacası çok fark yoksa istanbul bilişimden alma bence

Geri