31 aralık tatil olmuş...

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Re: Ynt: 31 aralık tatil olmuş...

Çok zorlamaya gerek yoktu zaten, mantıklı olan buydu bence. Hayırlı olsun.

hocam ctesi pazar tatil...salı da tatil...bence mantıklı olan bu idi...gereği var mıydı yok muydu kişiden kişiye göre değişir...yerinde sabit kalacak olan için gereksiz oldu gerçekten de...

:!:

Hiç bi yerde yok bu haber, devlet sırrı mı bu sadece bunlar öğrenmiş de şov yapıyorlar..

Bana fark etmez olsa da olur olmasa da o gün dersim yok

Tatil olsa iyi olur bir web site işi var elimde onu tamamlarım. :+1:

eş durumundan birleşemeyen çiftler için bakanımız önermiştir. 4 gün beraber olabilsinler diye...

Sonunda Muş mış gibi öbekler olan cümlelere çokta inanamıyorum artık gerçi ha ister olsun ister olmasın beni çok alakadar etmiyor

bu haberi diğer sitelerde göremedim. İnş . tatil olur annem ve kardeşim bize gelecek bari onlarla vakit geçirim... yani bu kişiden kişiye değişir. kimisi ister kimisi istemez hayırlısı olsun ama kaza bela olmasın bizim temennimiz budur..

gerekçe 31aralıkta ekders verilmeyeceği olmasın.haber içeriğini okudunuz mu?formatör ve ,idareciler hariç ogün öğretmenlere ekders verilmiyor.siteded kendine göre bi tatil formülü bulmuş olabilir

ilyas33' Alıntı:
gerekçe 31aralıkta ekders verilmeyeceği olmasın.haber içeriğini okudunuz mu?formatör ve ,idareciler hariç ogün öğretmenlere ekders verilmiyor.siteded kendine göre bi tatil formülü bulmuş olabilir
öğretmenin üç kuruş ek dersini vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar yazıklar olsun tatil olsun daha iyi benim için

diğerlerini bilemem ama tatil olması benim için iyi olur annemler gelecek memleketten onlarla vakit geçiririm tabi Allah ki,mseye kaza bela vermesin

arkadaşlar yönetmelik gereği iki tatil arasında bir iş günü kalırsa o günde tatil edilir... tabi yönetmelik uygulanır mı bilmiyorum...

Tatil olmasın diyenlerdenim. AMA ekdersimizi keseceklerse olsun.. Bu ne ya zırt pırt kesip duruyorlar. aldığımız üç kuruş onu da nasıl çalarız diye düşünüyorlar.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri