3000 Tl ye Kadar Telefon Tavsiyesi?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
arkadaşlar çok oyun oynamam gereksiz program yüklemem nette gezinirim telefon ile sadece kaliteli kamera istiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum

kaliteli kamera iyi telefonda olur. oyun da oynarsın yani. ya da şöyle diyeyim, kasmadan oyun oynayacak donanıma sahip olur genelde senin istediğin telefon. samsung serisine bak bence

kaliteli kamera iyi telefonda olur. oyun da oynarsın yani. ya da şöyle diyeyim, kasmadan oyun oynayacak donanıma sahip olur genelde senin istediğin telefon. samsung serisine bak bence
haklısınız hocam kaliteli olunca tüm özellikleri iyi oluyor benim için kamreanın önemli olduğunu anlatmak için öyle yazdım samsungta tavsiye edeceğiniz model var mı iphone 7 ye baktım ancak şimdiye kadar hep android kullandım ios konusunda alışabilirmiyim bilmiyorum

iphone 7
huawei p10 plus
samsung s7 edge yada s8 (ekranın oval olması ekran koruyucu bulma vs konusunda biraz düşündürdü telefon düşünce direk ekran gidermi bilmiyorum)
kullananların yorumlarını alabilirim

Bu telefon listesinde iphone 7 öneririm. Ancak ekrana çok bakan birisi iseniz ekran bir süre sonra küçük gelmeye başalayabilir. Tabii yine kişisel tercih sizin. Diğer modeller hakkında bilgim yok. Kolay gelsin

Bu telefon listesinde iphone 7 öneririm. Ancak ekrana çok bakan birisi iseniz ekran bir süre sonra küçük gelmeye başalayabilir. Tabii yine kişisel tercih sizin. Diğer modeller hakkında bilgim yok. Kolay gelsin
evet hocam ekran çok bakarım haberler forumlar vs sürekli okurum

xiaomi mi mix 2, essential phone ya da oneplus 5t türkiyede satılana kadar ama

onplus 5t zaten satılıyormuş

xiaomi 6 tavsiye eden çok ancak garanti konusu kafamı karışık, iphone 7 ekran sadece kafama takılıyor
mi 6 nın kamerası nasıldır acaba kullanan arkadaşlar

Hocam ben de 2 haftadır mi 6 kullanıyorum. 6gb ram 128 gb rom snapdragon 835 işlemci var. Sanırım 3200 mah batarya var, şarj dolum süresi harika, nihayetinde type-c girişi var ve hızlı dolum özelliği var, batarya ömrü de çok iyi. Yoğun kullanımda bir gün rahat rahat gidiyor diyebilirim. Donanım yönünden fiyatı iki katı olan cihazlarla başa baş denilebilir. Ancak kamerası diğer donanım unsurlarına göre daha basit kalıyor diye biliyorum. Kamera kalitesinden anlamam ve benim için çok da mühim değil, bundan dolayı yorum yapmam doğru olmaz. Şimdi çektiğim bir fotoğrafı ekliyorum, herhangi bir kamera ayarı yapmadan bodoslama çektim =) Kalitesi hakkında kendin karar ver.
Ekte fotoğrafı gerçek boyutuyla bulabilirsin.
Arkadaşımın 1 aydır kullandığı bir cihazdı, 1900 TL'ye bana verdi. Delta garantili.

Ekli dosyalar

• IMG_20180206_203255_HDR.jpg
    IMG_20180206_203255_HDR.jpg
    174.2 KB · Görüntüleme: 45
Xiaomi 6 bu telefon işin kullanan yorumları gayet iyi.Kamera için yorumlar süper otesi olmasada genel anlamda yeterli bulunmuş. Hepsiburada gibi sitelerden 1650 - 1850 tl aralığında temin edilebiliyor su an. Lg g2 4. Senesii devirmek üzere daha tık demedi. Değiştirmek gerektiğinde en iyi seçenek bu gibi.

Hocam ben de 2 haftadır mi 6 kullanıyorum. 6gb ram 128 gb rom snapdragon 835 işlemci var. Sanırım 3200 mah batarya var, şarj dolum süresi harika, nihayetinde type-c girişi var ve hızlı dolum özelliği var, batarya ömrü de çok iyi. Yoğun kullanımda bir gün rahat rahat gidiyor diyebilirim. Donanım yönünden fiyatı iki katı olan cihazlarla başa baş denilebilir. Ancak kamerası diğer donanım unsurlarına göre daha basit kalıyor diye biliyorum. Kamera kalitesinden anlamam ve benim için çok da mühim değil, bundan dolayı yorum yapmam doğru olmaz. Şimdi çektiğim bir fotoğrafı ekliyorum, herhangi bir kamera ayarı yapmadan bodoslama çektim =) Kalitesi hakkında kendin karar ver.
Ekte fotoğrafı gerçek boyutuyla bulabilirsin.
Arkadaşımın 1 aydır kullandığı bir cihazdı, 1900 TL'ye bana verdi. Delta garantili.

hocam çok teşekkürler değerli yorumlarınız ve fotoğraf için

Xiaomi 6 bu telefon işin kullanan yorumları gayet iyi.Kamera için yorumlar süper otesi olmasada genel anlamda yeterli bulunmuş. Hepsiburada gibi sitelerden 1650 - 1850 tl aralığında temin edilebiliyor su an. Lg g2 4. Senesii devirmek üzere daha tık demedi. Değiştirmek gerektiğinde en iyi seçenek bu gibi.

hocam tam 4 senedir g2 kullanıyordum taki yere düşüp ekran gidene kadar bende g2 den geçiş yapacağım nerede telefon tavsiye konusu varsa sonuç mi6 ya çıkıyor

lg 3 aldım bootloop oldu çöpe gitti. lg g4 aldım yakınlık sensörü bozuldu batarya öldü. Kısacası lg pişmanlıktır.

hocalarım hepinize teşekkür ederim her başlık altında olan xiaomi mi6 tavsiyelerine uyarak mi6 sipraiş verdim umarım memnun kalırım

Xiaomi mi6 kullanıyorum.

Yeterli ışık altında resimler kaliteli. Düşük ışıkta maalesef kalite düşüyor.
Performans konusunda gayet tatminkar.
Aksesuar bulmakta zorlanıyor insan. Yurtdışı alışveriş ile hallediyoruz.
Isınma donma yok. Sade bir arayüz gayet akıcı bir telefon.
Şarj konusunda da bence başarılı. 3350 mah li po batarya hızlı şarj özelliği ile neredeyse 1 saatte full oluyor. Bana tam gün yetiyor hatta fazlasıda oluyor.
İnternet hep aktif iken 6 saat ekran süresi veriyor.

Hocam hangi ildesiniz bilmiyorum ben 2850 tl ye yurtdışından iphone 7 plus aldım, 1 yıl garantili 300 tl pasaporta işlettim ve aldım. pasaportunuz varsa kendiniz 150 tl ye işletirsiniz. fakat şuanda sanırım 3000tl yurtdışı fiyatı olmuş. Ben telefondan çok memnunum. Tabii aldığım arkadaşa nakit verdim parayı.

xaomi serilerini bende tavsiye ediyorum mi5 kullanıcısı olarak 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum asıl söylemek istediğim ise LG lerden uzak durun eşimde LG3 var benim arabadan daha çok masraf çıkarıyor :)

Geri