3 SAAT İÇİNDE RENKLİ LAZER YAZICI

Kodla Büyü

byvector

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR 3 SAAT İÇİNDE RENKLİ LAZER YAZICI ALMAM GEREKİYOR.ŞUAN YOĞUN Bİ ŞEKİLDE ARAŞTIRMALARA BAŞLADIM.ACABA SİZLERİN ÖZELLİKLE TAVSİYE EDEBİLECEĞİ RENKLİ YAZICI MODELLERİ VARMIDIR ?
SAYGILAR SELAMLAR

Saygıdeğer arkadaşlar fikri olanlar varsa ve paylaşırlarsa çok memnun olacağım.Gerçektende bu lazer yazıcılardan birine karar vermek çok zor.

Sizin seçtikleriniz nelerdir onları söyleseydiniz keşke. Yazıcılarda genelde şuna bakarım. Teknik servis yaygınlığı satış sonrası hizmet sarf malzeme maliyet düşüklüğü geridönüşümü olan sarf malzeme kullanımı vs.. Bunlara göre bir şekil yapılabilir. marka olarak vermek ne derece doğru olur bilmem ama xerox hp lexmark bunlar gerçekten iyiler bu işi biliyorlar diye düşünüyorum.

Teknik servis açısından en iyi HP LAZER yazıcılar diye düşünüyorum aöıkcası.Ama sizinde dediğiniz gibi Lexmark ve Xerox renkli yazıcılarda fena değil. Birde yazıcının tonerinin dolum meselesi var bazı yazıcılar toner dolumu yok diye hatırlıyorum (tabi bu yanlış bir anımsama da olabilir.) Şahsen ben şuana kadar sadece Xerox renkli yazıcı kullandığım için diğerlerinin performansı hakkında bir bilgim yok.Ama siz saygıdeğer forum üyelerinin varsa, önerebilecekleri yada halen kullandıkları varsa tavsiyeleri bekliyorum

bir de renkli yazıcıların bazılarında toneri yazıcıdan pahalı oluyor buna da dikkat edin
yani toneri bitince doldurtmaktansa yeni bir yazıcı almak daha iyi olabiliyor.
marka:hp iyi bence

Geri