3 Pc için Norton 2012 Bir Yıllık Abonelik..

Kodla Büyü
Benim aldığım pc de 60 günlük deneme sürümü vardı ilk defa norton kullandım memnun kaldım şimdi bir yıl daha kullanacağım fiyatı çok cazip :)

indirme işlemi sırasında hata oldu tekrar indirdim programı. ancak ingilizce indirmişim. sendeki de ingilizce mi hocam. aradım dil seçeneği var mı diye programda ama bulamadım. yoksa silip tekrar türkçesini indireyim diyorum

her_dem' Alıntı:
indirme işlemi sırasında hata oldu tekrar indirdim programı. ancak ingilizce indirmişim. sendeki de ingilizce mi hocam. aradım dil seçeneği var mı diye programda ama bulamadım. yoksa silip tekrar türkçesini indireyim diyorum
Hocam kaldır Türkçesini kur kendisi aktifleştiriyor..

bu başlık için teşekkür ederim. pc başına 4 liraya koruma sahibi oluyorsun.

Aldım bende. Teşekkürler. Tesadüf hiç hayatımda parayla antivirüs almadıydım.
Her ne hikmetse bugün alasım geldi G data alacakken bunu gördüm :)

24 lira yazıyor site de. Ama yine de alacam. Kaspersky almıştım 30 liraya :cry: neyse diğer bilgisyarlara kulanırım.

Greenberet83' Alıntı:
24 lira yazıyor site de. Ama yine de alacam. Kaspersky almıştım 30 liraya :cry: neyse diğer bilgisyarlara kulanırım.
12 lira hocam verdiğim linkte Norton™ Internet Security 2012 haricindeki seçeneklerin sağındaki çöp kutusu simgelerine tıklayarak sepetten çıkarın, alanlar otomatik yenilemeyi kapatmayı ihmal etmesin..

hbasdereli' Alıntı:
Greenberet83' Alıntı:
12 lira hocam verdiğim linkte Norton™ Internet Security 2012 haricindeki seçeneklerin sağındaki çöp kutusu simgelerine tıklayarak sepetten çıkarın, alanlar otomatik yenilemeyi kapatmayı ihmal etmesin..
aynen öle dikkat edersen 12 liraya alırsın.

her_dem' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:
Greenberet83' Alıntı:
aynen öle dikkat edersen 12 liraya alırsın.

Sağolun arkadaşlar az kalsın alıyordum. Dikkat etmemişim.
Başlığı açandan allah razı olsun.

kredi kartınıza baktınızmı hakikaten 12 tl mi kesilmiş? yoksa ordaki rakamda yanlışlıkmı var satın alma kısmına geçince 12 tl ye düşüyor çünkü 95 tl lik ürün..

sonradan çekemezler hocam 128 bit olarak şifrelenmiş sayfaya bilgilerimizi giriyoruz dolayısı ile girdiğimiz bilgilerin okunması imkansız.İçim rahat etsin diyorsan sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz.

öyle yaptım zaten.. 128 bitlik sayfa önemli değil isterse 128 megabytlık olsun benim burdaki kuşkum 12 tllik ürünü neden siteye kendimiz girince blamıyoruzda sadece link aracılığı ile ulaşabiliyoruz?? neyse aldım artık iş işten geçti..

Sıkıntı yok 6,84 dolar para kesilmiş yani 12 lira.

2 ay önce kaspersky 1 pc 15 liraya satmıştı kaçırmıştım fırsatı..

O kampanya olduktan sonra bu neden olmasın diyorum.

Bendede karspersky vardı lisanslı yine.. süresi bitmek üzereydi bu iyi oldu.. kendi bilgisayarıma, eşimin bilgisayarına ve okuldaki bilgisayarıma kurarım bari... bilgisayar başı 4 TL...

arkadaşlar bende facebook da ki arkadaşlarıma linki yolladım yararlansınlar diye,,, normalde 120 tl üstü olması lazım fiyatı düşürmelere iyi olmuş. ben bi programla orjinal 150 günlük lisans alabiliyordum. bende aldım 1 yıllık...

Geri