3 Pc için Norton 2012 Bir Yıllık Abonelik..

Kodla Büyü
Norton internet security ile norton 360 arasındaki fark nedir tam olarak?

Otomatik yenilemeye de kayıt oluyorsunuz. Yani 1 yıl sonra otomatik olarak kartınızdan yenileme ücreti alınacak. Bunu iptal ettirmenin bir yolunu bulmak lazım. Yoksa seneye 94$ çekebilirler.

yakuphan' Alıntı:
Otomatik yenilemeye de kayıt oluyorsunuz. Yani 1 yıl sonra otomatik olarak kartınızdan yenileme ücreti alınacak. Bunu iptal ettirmenin bir yolunu bulmak lazım. Yoksa seneye 94$ çekebilirler.

hocam mail adresinize bir link gelmiştir ödeme yaptıktan sonra... hesabınızın linki.. ordan myaccount.com. gibi bi adres vardı... ordan oturum aç diyerek mail adresinizi ve şifrenizi gireceksiniz...hesabınızın içinde yenileme yi iptal ediyorsunuz....

Ben de aldım, alırken de otomatik yeniden al seçeneğini iptal ettim fakat buna rağmen gelen eposta da otomatiğe de üye oldunuz diyordu. Girdim sitesine ve üye bilgilerimi (alırken üye bilgileri de oluşturuyorsunuz, kullanıcı adınız eposta adresiniz şifreyi kendiniz belirliyorsunuz unutmayın not edin bir kenera) neyse :) bunları zaten biliyorsunuz ama yine de hatırlatayım dedim. Giriş yaptıktan sonra Products Order History Profile Automatic Renewal menüsünden Profili seçtim, oradan da Billing Information linkine tıkladım. Tam olarak açılan sayfanın linki ise şudur: https://account.norton.com/amsweb/editBilling.do buradan alt kısımda delete-update gibi seçenekler vardı ve ben DELETE yi seçtim, alışveriş yaptığım kart bilgilerini sildim. Sistem uyanıklık yapıyor, başlangıçta istemeseniz bile oraya kaydediyor bilgilerinizi. 12 TL ye güzel bir ürün. Herkese hayırlı olur umarım.

mrtspmz' Alıntı:
Ben de aldım, alırken de otomatik yeniden al seçeneğini iptal ettim fakat buna rağmen gelen eposta da otomatiğe de üye oldunuz diyordu. Girdim sitesine ve üye bilgilerimi (alırken üye bilgileri de oluşturuyorsunuz, kullanıcı adınız eposta adresiniz şifreyi kendiniz belirliyorsunuz unutmayın not edin bir kenera) neyse :) bunları zaten biliyorsunuz ama yine de hatırlatayım dedim. Giriş yaptıktan sonra Products Order History Profile Automatic Renewal menüsünden Profili seçtim, oradan da Billing Information linkine tıkladım. Tam olarak açılan sayfanın linki ise şudur: https://account.norton.com/amsweb/editBilling.do buradan alt kısımda delete-update gibi seçenekler vardı ve ben DELETE yi seçtim, alışveriş yaptığım kart bilgilerini sildim. Sistem uyanıklık yapıyor, başlangıçta istemeseniz bile oraya kaydediyor bilgilerinizi. 12 TL ye güzel bir ürün. Herkese hayırlı olur umarım.

Hocam bende Automatic Renewal iptal dedim... Sonra bana msj gönderdi.. otomatik yenilenmeyecek diye... sizmi yanlış yaptınız acaba...????

Eğer yanlış yapmış olsaydım arkadaşlar kredi kartından 24,99 çekmeleri gerekirdi ki 12 TL çektiler sadece...
Arkadaşlar, ben de iptal ettim, fakat alışveriş yapmak istediğim ilk kartı kabul etmedi (normal atm kart idi :) ) sonra başka bir kredi kartı istedi küçük bir pencere içinde, işlemi gerçekleştirdim. Yani yanlış yaptığım birşey yok, hatta kart sahibi adını (kart eşimin adınaydı) kendi adım yazmama rağmen parayı çektiler :D ben böyle birşey görmedim :) Velhasıl, bu durumla karşılaşan var ise yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi iptal edebilirler. Benim için ilginç bir alışveriş oldu :D Bu arada başka forumlardan okuduğum kadarıyla zaman problemi yokmuş, yani istediğiniz zaman indirip yükleyebilirsiniz diyor, eğer doğruysa bu da güzel.

hbasdereli' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
indirme işlemi sırasında hata oldu tekrar indirdim programı. ancak ingilizce indirmişim. sendeki de ingilizce mi hocam. aradım dil seçeneği var mı diye programda ama bulamadım. yoksa silip tekrar türkçesini indireyim diyorum
Hocam kaldır Türkçesini kur kendisi aktifleştiriyor..

Bende bugün kurayım dedim nortonu.. ancak ingilizce olarak kurdu.... dil seçeneğide yok... Sizin dedğiniz gibi hesabımdan tekrar indireyim dedim.. lisans dili ingilizce yazıyor.... Türkçesini kurmak için ne yapmam lazım...

SHİFT+DEL' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
indirme işlemi sırasında hata oldu tekrar indirdim programı. ancak ingilizce indirmişim. sendeki de ingilizce mi hocam. aradım dil seçeneği var mı diye programda ama bulamadım. yoksa silip tekrar türkçesini indireyim diyorum
Hocam kaldır Türkçesini kur kendisi aktifleştiriyor..

Bende bugün kurayım dedim nortonu.. ancak ingilizce olarak kurdu.... dil seçeneğide yok... Sizin dedğiniz gibi hesabımdan tekrar indireyim dedim.. lisans dili ingilizce yazıyor.... Türkçesini kurmak için ne yapmam lazım...

Hocam Türkçe trial versiyonunu kurun etkinleştir dediğiniz zaman tamamdır.

Geri