Kodla Büyü

hnf

Site Gezgini
Bilgisayar işletmenliği 3. modül değiştirilerek bilgi güvenliği olarak güncellenmiştir. Sitede ozhan07 arkadaşımız, tübitak sitesi, birkaç farklı kaynak ve kendi hazırladığım soruları bir araya getirerek sizlere örnek sınav olması için sunuyorum arkadaşlar.

m3_1.PNG m3_2.PNG

Ekli dosyalar

• HEM-Bilisim-Modul3 [2017-2018] - 1.rar
    457.1 KB · Görüntüleme: 3,839
Son düzenleme:
Arkadaşlar bilgisayar işletmenliği kursunda 6 modül sınavını da test şeklinde yapmamda sakınca varmı
?Kurs programını incelediğimde teorik %40 performans%60 olarak dağıtılmalı deniliyor.Bazı sınavları uygulama sınavı şeklinde yapmak zorunda mıyım ?

Arkadaşlar bilgisayar işletmenliği kursunda 6 modül sınavını da test şeklinde yapmamda sakınca varmı
?Kurs programını incelediğimde teorik %40 performans%60 olarak dağıtılmalı deniliyor.Bazı sınavları uygulama sınavı şeklinde yapmak zorunda mıyım ?

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRMEYLE İLGİLİ ESASLAR
1. Her modül sonrasında değerlendirme yapılmalıdır.
2. Başarım ölçütleri bilgi, beceri ve yeterlikler bazında açıklanmalıdır.
3. Ölçme ve değerlendirme faaliyetleri kursun amaçları ve kazanımları ile uyumlu olmalıdır.
4. Değerlendirme; teorik ve performansa dayalı sınav olarak yapılmalıdır.
5. Teorik değerlendirme, modülün bütün kazanımlarını kapsayacak şekilde yapılmalıdır.
6. Performansa dayalı sınav, beceriye dönük başarım ölçütlerini içerecek şekilde hazırlanan kontrol listesine göre yapılmalıdır.
7. Değerlendirmenin teorik kısmı %40, uygulama %60 olarak dağıtılmalıdır.

4. ve 7. esaslar bağlayıcı maddeler. Ancak ben de 3. modülün teorik değerlendirme sınavı ile puanladım. Uygulama yapabileceğim bir içeriği yoktu çünkü modülün.

Pdf olarak yüklemekteki amaç ne çözemedim. siz Pdf ye cevirmek için uğrasıyorsunuz biz word e.

Pdf olarak yüklemekteki amaç ne çözemedim. siz Pdf ye cevirmek için uğrasıyorsunuz biz word e.
Hocam bir PDF dosyasını Word'de açamıyorsanız herhangi bir Halk Eğitim Merkezine başvurup Bilgisayar İşletmenliği kursuna yazılabilirsiniz.

Geri