3-4 mayıs kuşadası seminerine giden arkadaşlar

Kodla Büyü

maviboncuk

Site Gezgini
3-4 mayıs kuşadası seminerine giden arkadaşlar bize bilgi verirseniz güzel olur. seminer saat kaçta başlıyor. yol harcırahı ne kadar veriyorlar. seminere sivil mi geliyoruz .

sımdı saat 9.30 da basladı kıyafette fazla ısrar etmedıler yollukta gıtıgınız yere gore degısıyor otobus fıyatı + gun ıcın 27 tl ve saıre vesaıre 350 den yuksek oluyor ben hatay dan gıtım 120 sını kesıyorlar

mfacil' Alıntı:
sımdı saat 9.30 da basladı kıyafette fazla ısrar etmedıler yollukta gıtıgınız yere gore degısıyor otobus fıyatı + gun ıcın 27 tl ve saıre vesaıre 350 den yuksek oluyor ben hatay dan gıtım 120 sını kesıyorlar

teşekkür ederiz hocamm..

Hocam resmi kıyafet zorunluluğu yok. IBAN varsa sorun yok. volkan başkana dikkat :))

3-4 Mayıs ta seminere katılan arkadaşlardan yol ve günlük harcırah parasını alan oldu mu? Benim hesabıma yatırılan bir mebla yok şu anda.

hocamdün bakmıştım yolluk yatmış, ama bence çok az, ben ardahandan 394 tl aldım..

Az önce kontrol ettim hesabımı 321 TL yatmış. Diyarbakır'dan katılmıştım. Orda 428 tl hesaplanmıştı. 107 tl sini konaklama ve yemek için kesmişler anlaşılan.

Geri