28 saat ders ve formatorluk

Kodla Büyü

fercanx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulda pc yok .sınıflar kalabalık dersi önemseyen öğrenci de yok. Sinir harbi yani... ben şimdi formator bari olayım okulumda demis olsam bu kadar dersi kime verecegiz.biri akıl verebilir mi

Yani ders saati 15 e düşse o da iyi raziyim. Çünkü sinir oluyorum verimli olmak istiyorum olamayiorum hocalarım....sallayan yok dersimizi Çokta güzel anlatım:)

btr de olsanız 15 e düşmez tek bilgisayarcıysanız siz girersiniz kalan 2 saatte btr yaparsınız

sizden başkası yoksa bt öğretmeni btr yapmaya değmez hocam bu arada hangi şehir/okul?

arkadaşlar benim de yeni okulumda 34 saat ders var. başka da öğretmen yok. bu konuyu soracaktım bende. btr olsam 30 saat derse girmek zorunda mıyım. 12 saatten başka girmeme hakkım var mı? tecrübeli arkadaşlar ne tavsiye edersiniz.

stbolen' Alıntı:
arkadaşlar benim de yeni okulumda 34 saat ders var. başka da öğretmen yok. bu konuyu soracaktım bende. btr olsam 30 saat derse girmek zorunda mıyım. 12 saatten başka girmeme hakkım var mı? tecrübeli arkadaşlar ne tavsiye edersiniz.
Derse varsa derse girersiniz,
dolayısıyla ders varken de BTR olmak mantıklı değil..

bombacı mülayim' Alıntı:
Arkadaşlar okulda pc yok .sınıflar kalabalık dersi önemseyen öğrenci de yok. Sinir harbi yani... ben şimdi formator bari olayım okulumda demis olsam bu kadar dersi kime verecegiz.biri akıl verebilir mi

Okulda bilgisayar olmayan ve ders yükü fazla olan meslektaşlarımız bu problemi nasıl çözdüler tecrübelerini paylaşırlarsa faydalanırız.

Bote0621' Alıntı:
bombacı mülayim' Alıntı:

Okulda bilgisayar olmayan ve ders yükü fazla olan meslektaşlarımız bu problemi nasıl çözdüler tecrübelerini paylaşırlarsa faydalanırız.
Çözen yok galiba

Geri