27-35 bin arasında araç?

Kodla Büyü
v.ofkeli' Alıntı:
Hocam ben geçenlerde 35.600 e focus titanium (2011) aldım hatcbak.. On numara gösteriş, sağlam , yakıtı iyi (lpg). Araba yakışıklı, aksesuvar da yakışıyor. tavsiye ederim...
focuslar biraz konforsuz diye duydum hocam konforu nasıl

by_katliam' Alıntı:
Arkadaşlar bu aralıkta bi araç almak istiyorum arabadan anlayanlar yardımcı olursa sevinirim..kriterlerim..
1-dış ve iç tasarım gösterişli
2-yakıtı tasarruflu (tüp-dizel)
3-aracın çekişi iyi olucak bastımı gidicek
4-konforlu olucak
5- tutulan araç olacak
6-dolu bi araç olacak
bunlar olsun yeterli arkadaşlar:)) benim aklımdaki Ford focus Ghia ya da titanyum.. sizinde fikirlerinizi bekliyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 747/detay/

33500 son fiyat hocam düşünürsen

2.el araba almak zor iştir.

Yerinde olsam
60.000 altı ve servis bakımlı araçlara bakarım
Renk olarak gri,füme ve beyaz olanlara bakarım.
Marka olarak en çok satılan araçları ve en çok satılan modellere bakarım.
Galericilerle-internet kurnazlarıyla değil, tanıdıklarla iş yaparım.
Ve 1000-1500 lira farkları umursamam. (atıyorum 2000 lira ucuza aldıgın araçta bilmediğin 5000 liralık bir arıza olabilir.)

hocam bende çok düşündüm araba alırken. 2011 model focus collection paketini aldım 32000 e arabam 22000 km deydi . şu an çok memnunum yakıt tüketimi yol tutuşu rahatlığı gerçekten mükemmel kesinlikle tavsiye ederim asla pişman olmazsın elden kolayca çıkarırsın

by_katliam' Alıntı:
v.ofkeli' Alıntı:
Hocam ben geçenlerde 35.600 e focus titanium (2011) aldım hatcbak.. On numara gösteriş, sağlam , yakıtı iyi (lpg). Araba yakışıklı, aksesuvar da yakışıyor. tavsiye ederim...
focuslar biraz konforsuz diye duydum hocam konforu nasıl

Hocam konfor noktasında şunu diyebilirim, fordların hepsinde olan dışarıdan ses alma olayı var. Onun dışında konfor problemi görmedim. Zaten alırken de bilgim vardı o konuda. Tolere edilebilir mi dersen bende sorun olmadı. Ama küçük bir izolasyonla hallediliyormuş.

hocam tasarım göreceli bir şeydir, kimi honda v-tec der, kimi son kasa astra der (mesala ben :) ) kimi golf der, bahsettiğiniz rakamlara tutulan bir araç derseniz, focus, golf, astra, civic, corolla gibi araçlar hatta a3 bile bulursunuz. tutuan araç dediğinizde daha az tercih edilen aynı özeliklere sahip diğer araçlara göre 2-3 yaş daha yaşlı olur. tercih meselesi, tutulan aracı acil satılık dediğinizde en fazla 1 ay sürede, az tutulanı ise 2-3 ayda değerine satarsınız, yada 1000-1500 tl aşağı verip hemen satarsınız. performans dediğinizde bahsettiğiniz rakamlara aacağınız avrupa arbaların geneli zaten performans olarak tatmin edici, yada 2000 model civarı bmw 3.20 alırsınız her virajda drift yapmanın keyfini doyasıya yaşarsınız :)
hayırlı olsun hocam...

Zizu_' Alıntı:
tabi ki Seat Leon :)
kesinlikle hocama katılıyorum. 6 aydır araç bakıyodum 3 gün önce almak kısmet oldu. çok şükür çok memnunum. binmek istediğim arabalardan biriydi. Arabada sunroof hariç tüm özellikler var. Allah herkese gönlünden geçeni nasip etsin. Herkesin zevki farklı olduğu için herkes bişey diyecektir ama sen hangisi içine siniyosa onu al hocam.

Allah kaza bela vermesin 2008 model skoda octavia elaganse aldım arkadaşlar,yarın alım satım yapacazz

bende 2008 avensis aldım comfort modeli.şükür çok memnunum şu anda konforu ve yakıtı da çok iyi

Geri