27-35 bin arasında araç?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar bu aralıkta bi araç almak istiyorum arabadan anlayanlar yardımcı olursa sevinirim..kriterlerim..
1-dış ve iç tasarım gösterişli
2-yakıtı tasarruflu (tüp-dizel)
3-aracın çekişi iyi olucak bastımı gidicek
4-konforlu olucak
5- tutulan araç olacak
6-dolu bi araç olacak
bunlar olsun yeterli arkadaşlar:)) benim aklımdaki Ford focus Ghia ya da titanyum.. sizinde fikirlerinizi bekliyorum..

hlocam cevap yazmak güç... jetta bak..2006 2007 bulursun...

hocam siz focus titanyum dizeli tarif etmişsiniz. tararımı harika, dizelin yakıtı güzel, çekişi on numara çok seri, tutulanve dolu bir araç ama konforu pek bişey diyemeceğim

Bende GOlf 5 var hocam 2008 model..26 000 km de henüz.ilk sahibiyim sıfır almıştım..lpg takılı..görüşmek istersen pm atabilirsin

tcoalngsau' Alıntı:
Bende GOlf 5 var hocam 2008 model..26 000 km de henüz.ilk sahibiyim sıfır almıştım..lpg takılı..görüşmek istersen pm atabilirsin
hocam aslında golf bekarlık hayalimdi fakat evlendik çocukta olunca vazgeçmek zorunda kaldık.. :(

arkadaşlar bi tane OCTAVİA buldum 2008 model elegance araçta navigasyon geri görüş kamerası falanda var.. bi kaç yerinde boya var çamurlukta falann..tavanlarda direklerde hiç boya yok..araç tüplü..fiyatıda 33 bin e bırakacak bana,sizce nasıl almalımıyım yardımcı olun?

fatihtasoz' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:
cruze alma da ne alırsan al
neden?

bütün istediklerin mecvut ama çekiş sorunu var ve çok yakıyor hocam be 3-4 ay oldu alalı pişman değilim ama birdaha almam
performans ve yakıt tüketimi önemli faktörler. cruze'in parça kalitesini de beğenmiyorlar, 2. el piyasası da ağır, fazla değer kaybediyor, geriye ne kalıyor ki... chevrolet ile opeli bir tutanlar var bir de... kızmayın da , fiyatına göre donanımlı araba ama opelle kıyaslanacak bir araba değil bence

Bildiğim kadarıyla jetta diğer modellere göre daha az tutuldu.
Aslında ilk Focus diyecektim ama Octavia da iyi sonuçta VW yapıyor artık. Jetta yada borayı aratmıcaktır fiyat olarak da daha avantajlı.
Ben Bora kullandım yeni modelleri olsa düşünme derdim.
Focusta kullandım söylediğin herşey mevcut.
Civic kullanmadım yorum yapamıycam.

receps' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla jetta diğer modellere göre daha az tutuldu.
Aslında ilk Focus diyecektim ama Octavia da iyi sonuçta VW yapıyor artık. Jetta yada borayı aratmıcaktır fiyat olarak da daha avantajlı.
Ben Bora kullandım yeni modelleri olsa düşünme derdim.
Focusta kullandım söylediğin herşey mevcut.
Civic kullanmadım yorum yapamıycam.
33 bin e octavia buldum sizce nasıl hocam?

İnanın bu ara fiyatlardan hiç haberim yok. Bir ara takip etmiştim. 2008 model için fazla gibi geldi yinede. Ama alırken iyi incelemeniz lazım.
Temiz bir arabayı 33 alırsanız pahalı olmaz ama, temiz olmayan arabayı 30 da alsanız da pahalı olur.
Güzel ibr ekspertiz yaptırın ve bunun yanında anlayan tecrübeli biride hatta mümkünse titiz biriyle iyice bakın.
Kapı kenarlarındaki lastiklerden tutunda arabadı her butonun çalışıp çalışmadığını, kapıların camların normal açılıp kapanmamasına, kaporta parçaları arasındaki boşluk eşit düzgün bir şekilde olup olmadığına, Lastiklerine özellikle, Bide Motor TSI mi yoksa FSİ mi ona dikkat edin. Birine tüp taktırmak daha pahalı.
Boya olayına çok takılmaması gerekiyor eğer parça sökülmediyse. Yüzeysel boyalar sorun etmeyin tabi fazla olmamak kaydıyla.
Octavia A5 kasalar çok güzel, ben eski kasalarına bile bakıyrdum bütçeden dolayı zamanında.
Bir de mutlaka kendiniz iyice test edin, isteklerinizi karşılıyor mu bakın.
Aynı model , aynı km de aynı özelliklerde ki iki araba bile birbirini tutmaz çünkü. ve özellikle düzenli servis bakımı varsa buda çok iyi olur.

Hocam ben de aracımı ekonomik sıkıntıdan dolayı satıyorum. Aracı ilk elden satın almıştım.

Skoda Fabia, 2011 Model, 20 Binde
1.4, 16 Valf Benzin (Şehir içi ortalama 6-7 litre yakıyor)
4 Cam otomatik, 2 Hava Yas, ABS
Park Sensörü, MP3 Çalar
Kazayı geçtim bir gr. boya bile yok
Sigara hiç içilmedi, içen arkadaşımı bile araçtan indirim, içtikten sonra aldım :)
4 adet kışlık lastik ve orjinal skoda paspasını aldım, yanında vereceğim.(Lastikler Lassa snoways, tanesi 215 TL)

Not: Sıfırdan tek farkı, 20 Bin. km yapmış olması. Expertize sokalım, bir sorun çıkarsa ücretini ben vereceğim. Skoda, VW grubundadır. Sürüşü zevkli, konforu güzel. Ben çok memnunum ama ekonomik problemler...Pm atarsan cepten görüşelim hocam araç temiz, yabancıya gitmesin.

finefrenzy' Alıntı:
Hocam ben de aracımı ekonomik sıkıntıdan dolayı satıyorum. Aracı ilk elden satın almıştım.

Skoda Fabia, 2011 Model, 20 Binde
1.4, 16 Valf Benzin (Şehir içi ortalama 6-7 litre yakıyor)
4 Cam otomatik, 2 Hava Yas, ABS
Park Sensörü, ***** Çalar
Kazayı geçtim bir gr. boya bile yok
Sigara hiç içilmedi, içen arkadaşımı bile araçtan indirim, içtikten sonra aldım :)
4 adet kışlık lastik ve orjinal skoda paspasını aldım, yanında vereceğim.(Lastikler Lassa snoways, tanesi 215 TL)

Not: Sıfırdan tek farkı, 20 Bin. km yapmış olması. Expertize sokalım, bir sorun çıkarsa ücretini ben vereceğim. Skoda, VW grubundadır. Sürüşü zevkli, konforu güzel. Ben çok memnunum ama ekonomik problemler...Pm atarsan cepten görüşelim hocam araç temiz, yabancıya gitmesin.
hocam octavia olsa düşünebilirdim ,fabia küçük gelir bana;)

octavia da süper bi araç hocam, malzeme kalitesi, işçilik, parça ömür vs. kesinlikle öneririm, bu kadar emin olmasam önermezdim.

2008 model octavia için 33000 çok.kilometresi çok az değilse tabi. o fiyatlara 2007-2008 jetta alınabiliyor...

hakand77' Alıntı:
2008 model octavia için 33000 çok.kilometresi çok az değilse tabi. o fiyatlara 2007-2008 jetta alınabiliyor...
km si 73 bin hocam,internette piyasasına baktım genelde bu aralıktaa fiyatlar:S

Hocam ben geçenlerde 35.600 e focus titanium (2011) aldım hatcbak.. On numara gösteriş, sağlam , yakıtı iyi (lpg). Araba yakışıklı, aksesuvar da yakışıyor. tavsiye ederim...

Geri