24 nisanda çalışıyormuyuz..

Kodla Büyü
dün müdür baş yardımcısı sen formatör öğretmensin müdür yardımcısı çallışma saatlerin var dedi
idarecilerin tatili bir gün 24 nisanda burda olacaklar dedi sen de ol dedi ama katılmayı düşünmüyorum

normal şartlarda 24 nisanda müdür, müdür yardımcıları mesai yapacağı için sizinde mesai yapmanız gerekir görevlendirme gereği,
gidersen ek dersin yazılır,
ama idarecilerin gerek yok der ek dersi keser, ama normal şartlarda gitmeniz gerekir

bana 24 nisan da gel dediler ama ben gitmeyecegim; çünkü 24 nisan da idareciler okulda bulunmak zorunda formatörde idareci olmadığı için ben de gitmiyorum...

giderseniz ek dersiniz yazılır, paranızı alırsınız.

gitmezseniz ek ders yazılmaz.

ben de gitmeyeceğim.

yahu kafanız mı güzel Formatör öğretmen idareci mi? Değil o zaman neden halen yok gtmeliyiz yok gidecez muhabbeti yapıyorsunuz. Bizler yok sayılıyoruz eziliyoruz diyorsunuz sonra her öğretmen gibi bizimde hakkımız olan 24 Nisan izinli olduğumuzu anlamıyormusunuz yok biz formatörüz yok gitmemiz gerikir muhabbeti yapıyorsunuz. Kardeşim 23-24 Nisan öğrenci ve öğretmene tatil ve sizde saygı değer bilgisayar öğretmenlerim adı üstünde ÖĞRETMENSİNİZ İDARECİ DEĞİL.

Ek ders muhabbetine gelince bildiğim kadarıyla resmi tatillerde öğretmen ek dersini alır yanlış bilmiyorsam...

Arkadaşlar gitmeyiz ve ekdersimizi alırız. Gayet açık yönetmelik.

Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar'ın 16'ncı maddesinin birinci fıkrasında; “(1) Bir öğretim yılında 90 günü geçmemek üzere, bu Karar kapsamında bulunan personelden; ...

b) İl düzeyinde millî ve mahalli bayramların kutlamaları için kurulan hazırlık komitelerinde görevlendirilen yönetici ve öğretmenler, millî ve mahalli bayramların hazırlık çalışmalarına katılan yönetici ve öğretmenler, söz konusu bayramların hazırlık çalışmalarına ve törenlerine sınıf veya okul bütünlüğünde katılan öğrencilerin öğrenim gördüğü eğitim kurumlarının yönetici ve öğretmenleri ile millî bayramlar nedeniyle tatil edilen günlerde ders görevlerini yerine getiremeyen yönetici ve öğretmenler, bu sürelerde üzerlerinde bulunan aylık karşılığı ders, varsa ek ders, ders niteliğinde yönetim ve hazırlık ve planlama görevlerini yapmış sayılırla

Geri