23 Haziranda Rize Yolcuları

Kodla Büyü

pigacu

Aktif Üye
Arkadaşlar öncelikle kursa kapılacak herkese hayırlı olsun. Erzurumdan Rizeye otobus, minibüs felan varmıi, nerden binilir, ücreti nedir, firması varmıdır. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

arkadaşlar firma isimlerini hatırlamıyorum ama erzurumdan rizeye bir çok otobüs mevcud hatta farklı hatlardan gelenler bile var(artvin üzerinden ya da ispir üzerinden)

erzurumdan rizeye ispir yolundan öz ispir

trabzon yolundan lüx karadeniz, sahil turizm

sahil turizmin saaatleri 09.00 ve 14:30 öz ispirin saatleri ise sabah 07.00, 10.00, 14.00

Teşekkür ederim. Acaba kaç km desem, onuda gidince görürsün dermisiniz :shock: Allah hayırlısını nasip etsin.

ben bu kursa dışardan katılabiliriyim öyle bir imkanım varmı stajerim daha hiç müraccat da etmedim .

zet' Alıntı:
ben bu kursa dışardan katılabiliriyim öyle bir imkanım varmı stajerim daha hiç müraccat da etmedim .
bu kurs Eğitici Formatörler için Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu bir kurstur. Bu kurs için başvuru yapılmıyor, Eğitim Tek. Gen. Md. tarafından bu eğitimi almamış olan Eğitici Formatörler Resen çağrılarak bu eğitimi almaları sağlanıyor.
Dışardan başvuru ya da dışardan katılma şansınız olmadığını biliyorum.

Daha önce EĞİTEK'le görüştüğümde "planlamada 23 Haziran Rize olarak gözüküyor" demişlerdi, ama hala ilsis bilgilerime işlenmemiş. Sizin ilsislerinize işlendi mi? Yoksa telefonla falan mı öğrendiniz.

pigacu' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikle kursa kapılacak herkese hayırlı olsun. Erzurumdan Rizeye otobus, minibüs felan varmıi, nerden binilir, ücreti nedir, firması varmıdır. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Hocam Has Bingöl, Lider Bingöl firmaları gece 12 sularında Erzurumdan geçiyor.Diyarbakır- Rize arabası. Eğer Çayeline gidecek iseniz, Rizeden de 15-20 dk Çayeli. Sahilde zaten kolay bulursunuz

erzurum rize birbirine en yakın illerden birisi.
oradan buraya otobüs veya minibüsler mevcut..
rize ye gelen arkadaşları okulum kurtuluş i.ö.o na da beklerim.

zeckevs' Alıntı:
erzurum rize birbirine en yakın illerden birisi.
oradan buraya otobüs veya minibüsler mevcut..
rize ye gelen arkadaşları okulum kurtuluş i.ö.o na da beklerim.

hocam o kadarda yakın sayılmaz 6-7 saatlik yol ve 3 il geçiyorsun Erzurumdan Rizeye gitmek için.

merazi' Alıntı:
Daha önce EĞİTEK'le görüştüğümde "planlamada 23 Haziran Rize olarak gözüküyor" demişlerdi, ama hala ilsis bilgilerime işlenmemiş. Sizin ilsislerinize işlendi mi? Yoksa telefonla falan mı öğrendiniz.
Benim bugün işlenmiş ilsise

Merhaba Arkadaşlar ben de Rize ye gidiyorum. Çayelinde görüşürüz.Arkadaşlar neler götürmemiz gerekiyor. Bilgisi olan var mı?

ARKADAŞLAR BENİM İL DIŞI TAYİNİM ÇIKTI VE DE 28 HAZİRANDA DA SINAVIM VAR ANADOLU LİSELERİNE GİRİŞ BU İKİ DERDİM VAR BENİM NASIL OLCAK RİZEYE NASIL GELCEM???????*

ilsise işlenmiş. ya bu kılık kıyafet işleri falan nasıl oluyo devletin işi belli olmaz sonra :)

kursun ilk günü ve son günü takım elbise giyiyor herkes diğer günler serbest ama şimdi yaz kıyafeti uygulamasındayız ya belki takım hiç giyilmez

Ben de Rize'deyim kesinleşmiş.Kıyafet serbest(abartmamak kaydıyla).Ama son gün için yaz kıyafeti uygulamasına paralel kumaş pantolon ve gömlek almamız uygun olacak.Kurs Merkezini beğendim.Odalarda fena değil. Ancak benim gibi kadro derecesi1-4 arası olanlar bunu belgeleyen bir yazı almalı diyorlar sitede.Dönüşte elimize verilecek yevmiye yolluk için. En kısa yolculuk benim ki olacak herhalde!!! Edirne-Rize... Neyse uçak biletimi ayarladım şimdiden..KAtılacak arkadaşlara selam orada görüşmek dileği ile...

İlsise işlemişler. Ben de Rizedeyim. Görev yerim Samsun. Görev illerimizi de yazarsak iyi olur sanırım. Görüşmek dileği ile...

beni telonla bir bayan aradı ama ne adını duyabildim.Ne anlattıklarını tam anlayabildim.Hatlarda sorun vardı.Anladığım tek şey pazartesiden sonra mailler alacağımız ve bizi yönlendirecekleri oldu.Pazartesiden sonra maillerinizi daha dikkatli takip edin.Selamlar...

Geri