23 Haziran 2008 de başlayacak intel kursu :)

Kodla Büyü

isot

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar 23 haziranda mart ayında görev alan eğiticileden intel eğitimi almayanlara bu eğitim verilecek ve tamamlanacak.

bu konuda bilgisi olan arkadaşım var mı?

ben gidiyorumda .. birde bu kurs iki grup halinde yine galiba ..

saygılar.

Ben İl Koordinatörümden rica ettim Ankarayı aradı.Özel bir durumum vardı. Sadece kendi tarihimi ve kurs yerimi öğrendim.İl Koordinatörünüzden rica edebilirsiniz.

bundan önce rize yüzyüze idi sanırım. Allah hakkımızda hayırlısını versin.

Ben de Rize grubundayım.Türkiyenin bir ucundan diğerine 24 saatlik bir yolculuk yapacağım anlaşılan.

Daha önce EĞİTEK'le görüştüğümde "planlamada 23 Haziran Rize olarak gözüküyor" demişlerdi, ama hala ilsis bilgilerime işlenmemiş. Sizin ilsislerinize işlendi mi? Yoksa telefonla falan mı öğrendiniz.

Ben pek yazmıyordum foruma arkadaşlar ama ben de Rize'deyim. Yüz yüze görüşmek dileğiyle ii çalışmalar...

Ben de rizedeyim. mayıs döneminde rize de bu kursu gören arkadaşlardan, ulaşım, götürmemiz gerekenler, çevre, kurs temposu, kursla ilgili gitmeden önce yapılabilecek ön çalışma, v.b. konularda işimize yarayacak bilgiler bekliyorum.

sonkaya' Alıntı:
Ben de rizedeyim. mayıs döneminde rize de bu kursu gören arkadaşlardan, ulaşım, götürmemiz gerekenler, çevre, kurs temposu, kursla ilgili gitmeden önce yapılabilecek ön çalışma, v.b. konularda işimize yarayacak bilgiler bekliyorum.

Arkadaşım ben rizeye gitmedim ama Kısmet olursa yarın bu kursu bitirip aksaraydan ayrılacağım. Laptopun varsa yanında götürmen iyi olur çünkü tempo çok yüksek. sabah saat 8 başlayıp gece 12 ye kadar çalışacağın günler olacak. pazartesinden itibaren oryantasyon eğitiminiz başlıyacaktır. sana gelen mailleri takip et orada istenenleri yapman yeterlidir.

evet benimkide işlenmiş ankaradayım hayırlısı olsun bakalım memlekete yaklaştık oradan artık bir kırşehir yaparız :D

23 haziran - 4 temmuzda kurstayız. tamam güzel.
Peki 30 hazirandaki yeni görevlendirmeyi kurstayken nasıl imzalayacağız?
Görevlendirmeler ilçelere geldiğinde biz kursta olmacak mıyız?

Bende Ankara'dayım. Kursa gitmeden önce ildeki bu işlere bakan birime matbu olan dilekçelerden imzalayıp bırakmayı düşünüyorum. Farklı bir durum olursada fax ile hallederiz sanırım.

@ebitefor sizin sorunuzun cevabını biz istanbuldaki eğiticiler olarak aldık tabi kursa katılanlar olarak. bizi ile çağırdı il koordinatörümüz ve bizden dilekçelerimizi aldı. ben hem kabul hemde red dilekçemi bıraktım dünyanın binbir türlü hali var diye. o gün ise telefon ile olaya dahil olup son kararımı vermeyi planlıyorum. çünkü çalışma şartlarımız kosunda yapılacak iyileştirmelerin neler olacağını çok merak ediyorum. sonuca bağlı olarak bende kararımı vereceğim.saygılar

Geri