23-3 maddeden verilen normlar kalıcı mı

Kodla Büyü

taatoo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar selamlar
Geçen sene bölge normunda 10 saat dersim olmasına rağmen norm fazlası olmuştum tercih yapmadım resen olmadığı için okulumda kaldım
Daha 2 hafta önce bakanlıktan yazı geldi 23-3 maddeden sınıflar donanımlı diye norm kadro verdiler okula
Şimdi sorum ekimde normlar güncelleniyor ya orda tine norm kadrodan fazla falan olurmuyum yoksa bu norm sabit bundan sonra dersimin sayısı kaç olursa olsun bu norm bu okulda kalacak mı
Bilgisi olandan cevaplar bekliyorum

Tamam hocam tecrübeli bakanlıkta da çalışmış bir hocama sordum norm sabit kalıyor ders sayısıyla yada bölge normuyla norm fazlası olmam söz konusu değilmiş

Hocam BTR normuyla ilgili gelen yazının ekine ulaşma imkanınız var mı? Orada norm verilen okul listesi vardı.

Hocam BTR normuyla ilgili gelen yazının ekine ulaşma imkanınız var mı? Orada norm verilen okul listesi vardı.
Hocam o her ile özel atıldı
Üst yazı hepsinde aynı
Bu arada Btr normu değil o yanlış anlaşılma var
Norm olmayan okullara Fatih altyapısı ve bilgisayar sınıfı var diye bilişim teknolojileri öğretmen normu verdiler
Sabit norm ders sayısı 0 bile olsa bölge normu ne olursa olsun o norm sabit
Manisa da yanlışsam 11 okula verdiler
Bizim ilçede 2 okula verdiler
İkimizde bölge normundan fazla olmuştuk o problem kalkmış oldu

Hocam o her ile özel atıldı
Üst yazı hepsinde aynı
Bu arada Btr normu değil o yanlış anlaşılma var
Norm olmayan okullara Fatih altyapısı ve bilgisayar sınıfı var diye bilişim teknolojileri öğretmen normu verdiler
Sabit norm ders sayısı 0 bile olsa bölge normu ne olursa olsun o norm sabit
Manisa da yanlışsam 11 okula verdiler
Bizim ilçede 2 okula verdiler
İkimizde bölge normundan fazla olmuştuk o problem kalkmış oldu
Hocam buradaki duruma bakabilir misin?
https://bilgisayarbilisim.net/konular/btr-normu-atamasi-nasil-yapiliyor.178122/

Geri