22 Tabur Kuzey Iraktayız.Gazamız mubarek olsun.

Kodla Büyü
Dilerim taş taş üstünde bırakmayız.Allah Mehmetçiğimizin yanında olsun.

İntikamlarını alırlar inşallah oralara girdikten sonra çıkmasınlar.Musul,Kerküke kadar gidelim.Bizim olan toprakları alalım

Allah yardımcımız olsun..
merak ettiğim bir konu:
sokakta askere taş atan, yakp yıkan pkk ve apo iti lehine slogan atan sözde kürdistan bayrağı apo iti nin posterini açan şerefsiz adi satılmışlarla dağdakiler arasında ne fark var..

bu saat ten sonra gider sadece tas tas ustunde bırakmadan doneride bas mas gormeyiz.. 3 aydır ha gidecegiz ha gittik .. admmı kalır.. orda kalsada adamlar kale gibi yapmıstır oraları...

yine sacma bir hamle yaptık.. ayrıca dun dıs ıslerı gitii ıraka gorustu bugun de asker girdi.. nasıl anlastılar acaba.. bakın zap vadisine gidebilirsinzi ama havaşine giremessiniz falan diyemi anlastılar.. kampta inler le cinler derbi macı yapıyordur hocam....... bosyere pusuya düşecek biizm aslanlar.. gerçi pusuyda düşsek gebertiz o itleride ...
bilmiyorum ama yanlıssam yanlısım diyin.. bu yine günü kurtarma politikası sonucu...
bir işi yapıyorsan gizli saklı yapacaksın... gideceksin gebverteceksin..sonra biz gittik diyeceksin.. donerken gelip resminizi cekercekler..giderken değil.....

şavaş yanlılarının gözü aydın
ayrıca benim zeki (!) meslektaşlarımında gözü aydın çünkü daha önce hiç denenmeyen :) bişe bu
ama bu sefer farklı değilmi vuracak kıracak parçalayacak
şunu beyninize kazıyın o bölgede barış yapmak dışında herşey denendi
ayrıca benim zeki meslektaşlarım BOP projesi gereği arap ülkelerinde olan senaryo bu ülkeyede uygulanıyor her türlü savaş yanlısı tutum sadece bu ülkeyi bölmeye yarar ve buda BOP planını uygulayan emperyalistler ve yerli işbirlikçilerine yarar. Ben hadi bu oyunu bozalım ve kürtlerle bide barışı deniyelim belki olur ne biliyosun niye şimdiye kadar yapmadın söylim çünkü BOP planın yerli işbirlikçilerini iktidara taşıdın.

servet' Alıntı:
ayrıca benim zeki (!) meslektaşlarımında gözü aydın çünkü daha önce hiç denenmeyen :) bişe bu
ayrıca benim zeki meslektaşlarım BOP projesi gereği arap ülkelerinde olan senaryo bu ülkeyede uygulanıyor her türlü savaş yanlısı tutum sadece bu ülkeyi bölmeye yarar ve buda BOP planını uygulayan emperyalistler ve yerli işbirlikçilerine yarar. Ben hadi bu oyunu bozalım ve kürtlerle bide barışı deniyelim belki olur ne biliyosun niye şimdiye kadar yapmadın söylim çünkü BOP planın yerli işbirlikçilerini iktidara taşıdın.

Barışı denedik ama sizin dtp'liler haburda ve başka ortamlarda bunu sabote ettiler. Hayvana hayvanca muamele edilir.

teröristler evlerinde biz nereye gidiyoruz ya k.ıraka üstten girersek adamlar alt taraftan kaçarlar

hakanotuken' Alıntı:
servet' Alıntı:

Barışı denedik ama sizin dtp'liler haburda ve başka ortamlarda bunu sabote ettiler. Hayvana hayvanca muamele edilir.

birincisi ben dtpli değilim çok merak ediyorsan emek partiliyim
ikincisi savaştan beslenen chp+mhp medyayıda kullanarak bu olumlu süreci kullandılar ve sabote ettiler
gerçekten başka çaremiz yok buna inanın
yine askerler ölecek siz buna niye seviniyorsunuzki yine halkın evlatları gidecek ölenlerde niye zengin yok peki zengin niye daha fazla pay alıp kendi çocuğunu göndermiyor
sen ne için ölüyor sen ne için ölüme taraf oluyor sen ne biçim düşünüyorsun arkadaşım

servet' Alıntı:

ne savaşı ?
savaş iki ülke arasında olur
biz leş kargası toplamaya gidiyoruz...
ayrıca ne barışından bahsediyorsunuz...
benim kardeşime vatandaşıma kurşun sıkanla barış mı yapacağım?
çanakkalede kan döktük burda da dökeriz yeter ki vatan sağolsun...

İnşallah netice alana kadar geri çekilmeyiz. Hep yapılan hatalara düşmeyiz...

Allah yardımcımız olsun...

servet' Alıntı:
yine askerler ölecek siz buna niye seviniyorsunuzki yine halkın evlatları gidecek ölenlerde niye zengin yok peki zengin niye daha fazla pay alıp kendi çocuğunu göndermiyor
sen ne için ölüyor sen ne için ölüme taraf oluyor sen ne biçim düşünüyorsun arkadaşım

Bu yazdıklarımdan sonra beni ister forumdan atsınlar ister ne yaparlarsa yapsınlar.

servet açık ve ne söylüyorum sen pkklısın sempati duyanda empati duyanda birdir.

“Biz sizinle bir değiliz… Bizim ölülerimiz cennette, sizinkiler ise cehennemdedir!” Hz. Hamza.

Bizim askerimiz ne için şehit olduğu bellide diğer tarafta kalan leşlerin israil,abd,iran suriye emparyalistlerin artık köpek leşi olduğu belli.

Allah senin gibilerle benim gibileri inşallah karşı karşıya getirir ya sen benim ya da ben senin boğazını sıkarım. Zira bu merak etme daha 30 sene bu böyle gitmeyecek. En azından çocuklarımız var onlar sıkıntı çekmemesi için ya benim gibilerin ya da senin gibilerin birbirini öldürme vakti geldi. Ne zaman barış olur söyleyeyim bu memleketi bölmek istemeyen tek kişi kaldığında yada vatananı için canını son kişi verdiğinde.

Allah milletimizi ve askerlemizi korusun, bu memleketin ekmeğini suyunu içen sonra hainlik,kahpelik yapanları, düşünenleri destekleyenleri kahru perişan eğlesin.. yedikleri ekmek burunlarını tıkasın içtikleri suyun içinde boğulsunlar..

togius' Alıntı:
servet' Alıntı:

Bu yazdıklarımdan sonra beni ister forumdan atsınlar ister ne yaparlarsa yapsınlar.

servet açık ve ne söylüyorum sen pkklısın sempati duyanda empati duyanda birdir.

“Biz sizinle bir değiliz… Bizim ölülerimiz cennette, sizinkiler ise cehennemdedir!” Hz. Hamza.

Bizim askerimiz ne için şehit olduğu bellide diğer tarafta kalan leşlerin israil,abd,iran suriye emparyalistlerin artık köpek leşi olduğu belli.

Allah senin gibilerle benim gibileri inşallah karşı karşıya getirir ya sen benim ya da ben senin boğazını sıkarım. Zira bu merak etme daha 30 sene bu böyle gitmeyecek. En azından çocuklarımız var onlar sıkıntı çekmemesi için ya benim gibilerin ya da senin gibilerin birbirini öldürme vakti geldi. Ne zaman barış olur söyleyeyim bu memleketi bölmek istemeyen tek kişi kaldığında yada vatananı için canını son kişi verdiğinde.

:) :)
ya ben bu siyasal santracı oynayanlara hayranım insanlarını istediği biçime getiriyor
ya zaten istedikleride senin böyle olman iki halkı birbirine düşürüp sonra durun ya noluyo sen karışma ben hallederim deyip parçalamak
ama sen kıvama gelmişsin 50 belki 60 senedir uğraşıyorlar sonunda düşünmeyen üretmeyen kin kusan koyun vari medyanın söylediklerine inanan bir nesil yarattılar
helal olsun onca yıl onca darbe ve kindar öldürmeye programlı düşünce yeteneğinden yoksun nesilller
ben sadece seyredik hayran olacam
ama ne piyon olurum ne sevdiklerimi piyon yaptırırım
bi kere daha bu siyasal santrancı oynayanları alkışlıyorum
:alkis:

Ve yeniden gaz alınır... Bu eylemi yapanlar salak mı sizce, bunu yaptıklarında sizin oraya gireceğinizi düşünemediler mi?

Haburdan aldıklarını içeri tıkasın, hergün sokaklara çıkan itler var doğuda (kardeşim polis ordan biliyorum), savcılık onların alınmasını istesin madem öyle...

Kimse kusura bakmasın sadece yine gazımız alınıyor... Bu işi bitirmek isteyen içerde "örgütsüz olmaz barış" diyenleri önce bitirir...

Ve ermeniden, ottan-b.ktan özür dileyen başbakan ne zaman bu ülke halkından yanlış yaptık diye özür dileyecek?

Hadi şimdi gazınızı boşaltın, birde Polat Alemdar film çeker israili, pkkyı dağıtır unutur gidersiniz... Evet moralinizi bozmayın bu filmi çoook kere izledik, unutuyoruz emin olun!

Dün medya toplantısı ve bugün "astık, kestik, başarılı çalışmalardan dolayı saldırdı, harekat oldu, yerle bir ettik" haberleri servis edildi... Bırakın Allah aşkına!

Tüm bunları deyince de "hazretlerine" laf ettim diye "dinsiz, pkk motivasyonu artıran, ergenekoncu" olurum... Hadi yaftalarınızı hazırlayın!

adam san silah sıkıyor sen sıktığında basa bsa bağırıyorlar efendim barışşşşşşşşşşşşş diye
iyide aga barış sadece bize mi bırkasın silahı. adam gibi kürtlere ne diyen var çalışın bu ülkede yaşasın fıstık gibi problem ney neyin eksik

bundan öncede çok yapıldı ama sonuç yok ortada.Bu ülkede hiç mi istihbarat yok kardeşim adamlar 8 noktaya aynı anda saldırıyor kimsenin haberi yok.Ama generallerin, askerlerin, aziz yıldırımın,milletvekillerinin vs.. telefonları şakır şakır dinleniyor.gelde isyan etme duruma

hakanotuken' Alıntı:
Bizim türk sosyalistlerde artık pkk'lı oldular buna şaşıyorum. Örnek: servet

serveti ciddiye almayın eskimiş bir emek partisinin sosyalistlerinde olan servet hala bu düzeni ona göre olacağnı savunuyor dünyada sosyalist ülke kalmamış saçma sapan bir sisitemle barış hikayesi tutturmuşlar gdiyor dünya yanıyor sen kimle neyi barıştıracan barışırsa bile menfaatine barışır.

Bu eylemi yapanlar salak mı sizce, bunu yaptıklarında sizin oraya gireceğinizi düşünemediler mi?

Ben sadece bu kısıma cevap vereceğim. Peki sizce bizim askerimiz sizin bu düşündüğünüzü düşünemeyecek kapasitede mi?

Diğer başlıkta yazdıklarımı okur, bunu da sonra okursunuz umarım.

Bölgede seçimden önce hazırlıklar başladı. Halı sahada maça gidilmiyor malesef, terörist açısından saklanması, pusu kurulması v.s. çok rahat bir coğrafya, asker için de bir o kadar zor. Seçim öncesi siyaseti ve milleti etkileyecek diye genelkurmayın kendisinin operasyon yerine sadece hazırlık yaptığını kaçınız biliyor? Ramazan ve öncesinde operasyon yerine yine hazırlık yapılması sizce sadece siyasilerin (tek parti değil tümünü kast ediyorum) işi mi? Seçimden önce ve yazın yapılan istihbarat ve hazırlıklardan sonra Şırnak ve Hakkari arasında Kato dağı nasıl temizlendi sizce? Evet tabiki bir çoğu kaçtı. Kaçtıkları noktalara da operasyon düzenlenecekti ama karşınızda ordu yok hain var. Buldu bir yolunu işte yine yaptı yapacağını. Zaten yapılacak olan operasyon öne alındı. Umarım bu kez daha sağlam sonuç alınır. Bu sefer gaz olmadığını görürüz umarım. Tabur, tugay değil bu sefer Genelkurmay ve kuvvet komutanları bölgeden yönetiyor. Bugüne kadarkilerden daha farklı.

Allah askerimize yardım etsin.

eya' Alıntı:
Ben sadece bu kısıma cevap vereceğim. Peki sizce bizim askerimiz sizin bu düşündüğünüzü düşünemeyecek kapasitede mi?

Hocam işte sorun bu, yöneticiler halkın gazını almak için gönderiyor... Artık 5 itin öldürüldüğünü duysak Şehit olan 20 kişiyi umursamayız. Bu arada medya toplantısı gereği "dağıttık, mühimmat bulduk, üst düzey yönetici öldürüldü, dağılma sürecine girdi, 7 kişi teslim oldu"... ve derken uykudan uyanırız bilmem hangi ilde bilmem kaç şehit!

Ben halen halka şirin gözükmek adına oyuna gelindiğine inanıyorum ve gaz alma olarak görüyorum!

hakanotuken' Alıntı:
Bizim türk sosyalistlerde artık pkk'lı oldular buna şaşıyorum. Örnek: servet

Sosyalistlerle alıp veremediğin ne senin. Bu ülkede sosyalist olan birçok kişi özünde milliyetçidirde. Benim gençliğim sosyalist ya da sol görüşlü insanların arasında geçti lafta milliyetçilik yapıp atıp tutanlardan daha dürüstler en azından.

Kuzey Irakta yapılan operasyon umarım Büyükanıt zamanındakine benzemez BBG evi gibi izliyoruz dediklerinde amerikanın emriyle 1 günde geri çekildiler. Kandile kadar gidilmelidir bu sefer.

2. konu sadece yurt dışı değil yurt içindede pkk lehine eylem yapan ne kadar it sürüsü varsa güç kullanılmalıdır.

Yoksa yine milletin gazı alınır o kadar. Gerçi başımızdaki hükümet gaz almada çok ustadır.

Geri