2099 bbnet konu başlıkları komik:)

Kodla Büyü

faruk8542

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar konu başlıklarını inceledim bazen bu tarz başlıklar güldürmüyor değil aklıma böle bişey geldi. sizde bunları uzatabilirsiniz. :mrgreen: konu başlıkları kötü niyetli değildir kimse yanlış anlamasın :lol:

forum geyikleri

emekli olacaklar buraya.
emekli olacam ne kadar para alırım
emekli olduktan sonra ne kadar yaşarım
eşimle birlikte aynı anda emekli olabilirmiyiz
Elektronik ile Elektronik ve Hab. Öğretmenliği mezunlarının emekli maaşları elinden alındı.
Emekli maaşını alanlar
Çizgi tagemden Dünyanın çivisini kazanın
sözleşmeli emekli eş durumu
emeklilik için tatil mekanları
tefli böteli mezarları?
censiste sevaplarım 0 görünüyor
azrail kapıyı çalınca..yada çalanlar
zebani kapıda dikiliyor neden
zebani ve rüşvet
zebaninin buna hakkı varmı? yönetmelik?
reankarnasyona inananlar..
Elektronik ile Elektronik ve Hab. Öğretmenliği mezunlarının cennete gitme hakkları elinden alındı..
ölüme hazırlananlar buraya.

hocam vallahi moralim bozuktu, komik yazıyor ama hiç gülesim yok diyordum neyse girdim, okudum. Gülmekten bilgisayarı kucağımdan düşürüyordum sağolasın :mrgreen: :mrgreen:

güzelmiş:)) acil lütfen yardım cehenneme atandım hayır puanlarım eksik hesaplanmış :D gerçi bu konu kilitlenir sebep başlık :puhaha:

cennete gittiğini sanan fenerliler ?
censis de sevaplarım 0 görünüyor ..

harika :alkis: :+1:

Bilişim Teknolojileri Dersi kaldırılacakmış
Kısa dönem askerlik kaldırılacakmış

Bu iki efsane yıllardır var. 2099 a kalmadan gerçekleşir mi acaba :D

konu başlıkları çok güzel :) ccnet, e cennet çökmüş e-cennete giremiyorum...

ışınlama makinası yanlış yere ışınlıyor

okulumuza bulunan 2085 model faz 5000 ışınlama cihazı yanlış sınıfa ışınlıyor. benzer sorun yaşayan yardımcı olabilirmisiniz. ip yi elle girdim olmadı :)

cennet cehennem arası kordinatörlük başvuruları başlamış sertifikası olan bütün öğretmenler başvuru yapabilirler.
esas branşı bilişim tek olanlar ise kayıt kabulde gelenleri koğuş sistemine kaydetmekte görevledirilecekler.

Geri