2024000015 Programlamaya Giriş ve Algoritma-Robotik Kodlama Kursu

Kodla Büyü

bejndar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar mrb,

Bugün MEB den msj geldi yukarıdaki kurs çıkmış bana 11 mart ile 15 mart arası.. Kursa başvurduğumu hatrlamıyorum. Kaldğım yere 7 saat uzaklıkta otobüs seferleri yok oraya kendi aracım var ama git gel masraflı oluyor kaldı ki meb bu tarz hizmetiçi eğitimlerde belli standart bir ücret ödüyor bildiğim kadarıyla( otobüs, uçak, özel araç vs..)Ne yapmam gerekiyor sizce kafam çok karışık,,,kaç günlük rapor almamız gerekiyor? Aslında bi yandan da gitmek istiyorum ama pazar günü (10 Mart)de direksiyon sınavı görevim var.Arayıp bu sınav görevini mazaret olarak belirtebilir miyiz? Şimdiden teşekkürler..

Van,muş buralardan gidecek olan varmı araçla birlikte gidelim bitlisteym ben

Herkes o yerden şikayetçi ama o yer tam olarak neresi hiç bilgi yok

Bana da çıkmış Karaman dan gideceğim peki rapor alsak kaç gün almak gerekiyor. birde yolluk ücreti verecekleri ücreti nasıl hesaplıyorlar. ?

Arkadaşlar mrb,

Bugün MEB den msj geldi yukarıdaki kurs çıkmış bana 11 mart ile 15 mart arası.. Kursa başvurduğumu hatrlamıyorum. Kaldğım yere 7 saat uzaklıkta otobüs seferleri yok oraya kendi aracım var ama git gel masraflı oluyor kaldı ki meb bu tarz hizmetiçi eğitimlerde belli standart bir ücret ödüyor bildiğim kadarıyla( otobüs, uçak, özel araç vs..)Ne yapmam gerekiyor sizce kafam çok karışık,,,kaç günlük rapor almamız gerekiyor? Aslında bi yandan da gitmek istiyorum ama pazar günü (10 Mart)de direksiyon sınavı görevim var.Arayıp bu sınav görevini mazaret olarak belirtebilir miyiz? Şimdiden teşekkürler..
Hocam İlçenizin MTSK ya bakan bölümünü (Özel Öğretim Bölümü) arayın durumunuzu belirtin. Sisteminizde Reddedildi şeklinde düzeltiyorlar. Cezalı duruma düşmezsiniz. Ama acele edin.

Geri