2023 - 2024 Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Dalı Yıllık Planlar

Kodla Büyü
İşletmelerde mesleki eğitimi, web tabanlı içerik yönetimi yıllık planları elinde olan hocam varsa atabilir mi

Kıymetli hocalarım plan tasarımlarına başladık inşaallah, vakit müsait oldukça haftalık ders çizelgesinde yer alan sınıflarımızın ortak, dal ve seçmeli derslerini mümkün olabildiğince burada günlük olarak paylaşım yapacağım. Siz kıymetli hocalarımdan ricam lütfen plan sormamanız, bu paylaşımı takip etmenizdir. Teşekkürler...

9. Sınıf Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Gelişim Dalı Planlar
Arkadaşlar merhaba hepinize , elimde önceki yıllardan indirdiğim pdf kitap olduğu için bakmamıştım. Meslek.eba.gov.tr de yayınlanan kitapta blok tabanlı programlama (scratch) bölümü yok. Haliyle bu plan yanlış oluyor. Ben deftere de işledim soru kazanım tablolarında da yer verdim ama değiştirmemiz gerekiyor sanırım. Buradan indirip kullanan arkadaşların dikkatine.
pt.png

Arkadaşlar merhaba hepinize , elimde önceki yıllardan indirdiğim pdf kitap olduğu için bakmamıştım. Meslek.eba.gov.tr de yayınlanan kitapta blok tabanlı programlama (scratch) bölümü yok. Haliyle bu plan yanlış oluyor. Ben deftere de işledim soru kazanım tablolarında da yer verdim ama değiştirmemiz gerekiyor sanırım. Buradan indirip kullanan arkadaşların dikkatine. Ekli dosyayı görüntüle 74803
Hocam konu muftedattan çıkmadı. Kitapta yok ama ders müfredatında var ve yıllık plan yanlış değil. Meslek.eba dan ders bilgi formunu indirip inceleyin

Geri