2022000424 nolu 3.02.03.02.040 - Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Eğitici Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
ilişkili bi netacad hesabı olmadıgından bahsediyor halbuki cisco hesabı var

Direkt netacad hesabı oluşturdum. İzin kısmında sadece mail ve telefon var mebbiste. Aynı mail ile oluşturdum netacad hesabını. İlişkili netacad hesabı olmadığı hatasını bana da veriyor..

0C692504-976A-4E26-92AF-9082D32DAAF1.png
eeeee login olunca boyle bi hata veriyor bu konuda fikri olan var mı?

1. Mebbiste Hizmetiçi Eğitim Modülü kısmını seçin

resim1.jpg

2.MEBBİS - Hizmetiçi Eğitim MODÜLÜ nde Notlar ve duyurular kısmında aşağıdaki mesajı göreceksiniz
hizmetici_egitim_modulu.jpg

Kırmızı mesajda ki ifadeye dikkat!
İletişim Bilgileri ve Paylaşım izinleri ekranından izin verilmesi gerekmektedir.

3.Yukarıdaki resimde görülen İletişim Bilgileri ve Paylaşım İzinleri linkine tıklayınız..
izin_islemleri.jpg

Ekrana izin verdiğiniz kurum ve kuruluşların isimleri gelecek, bu pencerede CISCO kurumunu işaretleyip yukarıdan KAYDET tuşuna basınız.

4. Kişisel Veri İzin kısmından CISCO firması ile paylaşacağınız Mail adresi ve Telefon Numarası bilgilerinizi belirleyin, bilgileriniz doğru ise Checkbox kutucuklarını işaretleyip KAYDET diyerek veri paylaşımını onaylayınız.

Yarı yıl tatilinde uzaktan ve resen kurs mu olur? Ancak öğretmen kendi isteği ile başvuru yaparsa hizmet içi eğitime alınabilir.

okula bu kurs ile ilgili yazı geldi mi bizim idarecilerin haberi yok yazı varsa paylaşabilir misiniz

1. Mebbiste Hizmetiçi Eğitim Modülü kısmını seçin

Ekli dosyayı görüntüle 71156

2.MEBBİS - Hizmetiçi Eğitim MODÜLÜ nde Notlar ve duyurular kısmında aşağıdaki mesajı göreceksiniz
Ekli dosyayı görüntüle 71157
Kırmızı mesajda ki ifadeye dikkat!
İletişim Bilgileri ve Paylaşım izinleri ekranından izin verilmesi gerekmektedir.

3.Yukarıdaki resimde görülen İletişim Bilgileri ve Paylaşım İzinleri linkine tıklayınız..
Ekli dosyayı görüntüle 71158

Ekrana izin verdiğiniz kurum ve kuruluşların isimleri gelecek, bu pencerede CISCO kurumunu işaretleyip yukarıdan KAYDET tuşuna basınız.

4. Kişisel Veri İzin kısmından CISCO firması ile paylaşacağınız Mail adresi ve Telefon Numarası bilgilerinizi belirleyin, bilgileriniz doğru ise Checkbox kutucuklarını işaretleyip KAYDET diyerek veri paylaşımını onaylayınız.
TEŞEKKÜRLER

Pek çok öğretmene hiç de lazım olmayacak bu kurs ikinci dönem akşam saatlerinde pekala yapılabileceği halde hiçbir tutar tarafı olmayan bir zaman diliminde neden planlanır? Diğer öğretmenler yarı yıl tatilini yaparken biz neyin cezası olarak re'sen bu kursa alınıyoruz? Niye öğrenciler bir hafta boyunca öğretmensiz sınıflarda oturmak zorunda? Bu sorulara verilebilecek bir tane mantıklı cevap olduğunu düşünmüyorum.

İlçede bazı okullar bilişimcilere gelmeyin kursunuz var demiş. Bazı okullar kursa girmeyin okul derslerine girin demiş.
Okulda idari izinli miyiz?
Kursa girmezsek rapor vs mi almak gerekir?
Tatilde kurs, pazar günü sınav yasal mı?

Uzaktan olduğu için daha sonra da dersler izlenip sınava katılım sağlanabilir. Sonuçta kursa alınan sayısı anladığım kadarıyla çok fazla ve kurs tatile denk geliyor. Binlerce kişinin kontrolü nasıl yapılır bilemedim.
Ayrıca bu hafta okulun sin haftası ve bazı işlerin tamamlanması gerekmektedir ( eksik not,ibe notları ve dosyaları, ibe belgeleri gibi bir çok şey)

Uzaktan olduğu için daha sonra da dersler izlenip sınava katılım sağlanabilir. Sonuçta kursa alınan sayısı anladığım kadarıyla çok fazla ve kurs tatile denk geliyor. Binlerce kişinin kontrolü nasıl yapılır bilemedim.
Ayrıca bu hafta okulun sin haftası ve bazı işlerin tamamlanması gerekmektedir ( eksik not,ibe notları ve dosyaları, ibe belgeleri gibi bir çok şey)
Hocam haklısın ama o işlerin nasıl yapılacağını okul idaresi ve bakanlık düşünmeli. Bana 09.00-15.00 arası kurs alacaksın canlı ders diyorsa derse kesinlikle girilmemeli.
Tatilde kurs konusu ise akıl tutulması

İlçede bazı okullar bilişimcilere gelmeyin kursunuz var demiş. Bazı okullar kursa girmeyin okul derslerine girin demiş.
Okulda idari izinli miyiz?
Kursa girmezsek rapor vs mi almak gerekir?
Tatilde kurs, pazar günü sınav yasal mı?
Hocam okul idaresinin kursa girmeyin demesinin bir anlamı yok. Müdürünüze söyleyin bakanlık ögretmen yetiştirme genel müdürlüğü mesleki gelişim dairesini arayıp sorsun kurs zorunlu mu öğretmen girmese ne olur diye.
Tatil kısmı için ise mantıksız ve yanlış bir işlem.

Gelen yazıda görevli izinli sayılması vs gibi bir ibare yok. Derse girmemek de sıkıntı yaratabilir. Mebbis de kırmızıyla yazan yazıda hata var bence.

Gelen yazıda görevli izinli sayılması vs gibi bir ibare yok. Derse girmemek de sıkıntı yaratabilir. Mebbis de kırmızıyla yazan yazıda hata var bence.
Evet hocam resmi yazıda görevli izin ibaresi yokmuş. Bu durumda herkes dersine girecek, eğitimleri daha sonra izleyecek ve sınava katılacak.

Evet hocam resmi yazıda görevli izin ibaresi yokmuş. Bu durumda herkes dersine girecek, eğitimleri daha sonra izleyecek ve sınava katılacak.
O zaman eğitim niye Senkron diye ve saat olarak özellikle belirtilmiş ki hocam. O zaman tatile gelen kısımda pazar günü sınava da girmeyelim. Kursu hiç almayalim. Mantık yok bu işte. Hem ders hem kurs artı tatilde de kurs. Her yönden çok saçma

Hocam bakanlıkta öğretmen yetiştirme genel müdürlüğü mesleki eğitim dairesini ve Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
İzleme, Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı
arayıp sorun isterseniz. Kursu planlayan iki birim bunlar.

Son düzenleme:
Geri