2022 - 2023 Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Geliştirme Dalı Yıllık Planlar

Kodla Büyü
Arkadaşlar eski sistem 12.sınıf Web prg dalı öğrencilerine 4 saat mobil uygulamaları dersini seçebilirmiyim toplam 28 saat 24 saati işletme bu 4 saat hangi ders olmalı.Ders bilgi formunda mobil uygulamalar dersi veritabanı dalında görünüyor ama bir arkadaş bu derside verebilirsin diyor web prog dalında
Hocam web dalında 24 saat ibe + 4 saat internet prog. Zorunlu dersler. Bunun yerine başka ders olmaz. Ancak bunun üzerine seçmeli olarak ekstra ders seçerseniz tercih şansınız olur

Merhaba arkadaşlar Ağ sistemleri ve anahtarlama, Yönlendirme, siber Güvenlik ve nesnelerin interneti yıllık plan yapan varsa paylaşırsanız sevinirim

10. NESNE TABANLI PROGRAMLAMA DERSİ ve 10. ROBOTİK VE KODLAMA DERSİ

Ekli dosyalar

• 10-NTP Plan.zip
    99.3 KB · Görüntüleme: 556
  • 10-RK Plan.zip
    92.8 KB · Görüntüleme: 283
Seçmeli Yazılım projesi dersinin planı ders bilgi formuna göre mi yapılacak?Bilgisi olan var mıdır?Ya da elinde yapılmış plan olan var mıdır?

3 saatlik seçmeli ofis dersimiz var elinde yıllık planı olan arkadaşım varsa paylaşabilir mi? Teşekkür ederim.

Seçmeli ofisi hangi listeden seçtiniz acaba. Bilişim çevreleri sorgulanır.
Hocam çerçeve programda seçmeli içeriklerden/ 2.paragrafta bilgiler.
forumda hata mı var? Mesajlarım yazdığım gibi gitmiyor...
1662823018569.png

teşekkürler arkadaşlar seçmeli dijital tasarım ve 12 internet programcılığı(4saat) yıllık plan varmı acaba

hocalarım merhaba, Dijital tasarım dersini seçti öğrencilerim fakat internette kitap, plan, belge vs hiç bir şey bulamadım yardımcı olabilecek olanınız olursa çok sevinirim.

Değerli öğretmenlerim Oyun Programlama dersinin yıllık planını hazırlayanınız var mı? Varsa rica edebilir miyim?
İyi çalışmalar...

@davutaydin ve @kaeii hocalarım size temel bir sorum olacak. Mobil Uygulamalar dersi planlarını paylaşmışsınız teşekkür ederim.
Yazılım geliştirme dalı 11. sınıf mobil uygulamalar dersi ilk defa verilecek bu yıl biliyorsunuz. Ben planı yapmak için ÇÖP'yi ve yayınlanan ders kitabını açtığımda uyumsuzluklar gördüm. Kitap ile ÇÖP arasında epey farklılıklar var, kitapta verilen bazı içerikle ÇÖP'deki kazanımlarda hiç yok.

Benim sorum; sizler planı hazırlarken neyi dikkate aldınız. Mesela paylaşılan planı incelediğimde, ÇÖP'deki 11. sınıf Mobil Uygulamalar dersi kazanımlarında olmayan kazanımlar yazılmış. Benim kafam çok karıştı yarın bakanlığı aramayı düşünüyorum

Geri