2020000253 Numaralı Mayıs Ayı Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

timesgreen

Aktif Üye
2020000253 Numaralı Mayıs Ayı Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu na başvuru yaptım. 11-24 mayıs arasında uzaktan eğitim şeklinde olacakmış. netacad.com ve cisco üyeliğimi yaptım. Fakat MEBBİS - Hizmetiçi Eğitim- Kişisel veri izni - bölümünde ilgili faaliyet görünmediği için izin veremiyorum. Bu nedenle kursum ,iptal olabilir. Ne yapmalıyım.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    102.4 KB · Görüntüleme: 105
  • 2.jpg
    2.jpg
    126.8 KB · Görüntüleme: 96
Kişisel veri izni için daha vakit var hocam, meb tarafından size eposta sms gelecek, ondan sonra veri izni veriyorsunuz.

siz çok erken davranmıssınız. Kursun daha onayı alınmamıştır yazışmaları devam ediyordur. Haftasonuna doğru işlemler biter

Mailinize gönderilen bağlantıya tıkladıktan sonra etkinlik parolası otomatik geliyor onu değiştirmeyin. katıl butonunun altındaki tarayıcıyla katıla tıklayın ben oradan girdim. ama google webex eklentisini kurmanız lazım

dostlar bu ne kadar vasat anlatimdir. iki dakika actim bir dayı "hakırlar var beyaz şapkası var" diye anlatim yapiyor. degisik bir aksan var.

zaten sunu okuyup duruyor. flutter, kotlin, fusion 360 egitimlerinden sonra boyle bir sey resmen hayal kirikligi.

dostlar bu ne kadar vasat anlatimdir. iki dakika actim bir dayı "hakırlar var beyaz şapkası var" diye anlatim yapiyor. degisik bir aksan var.

zaten sunu okuyup duruyor. flutter, kotlin, fusion 360 egitimlerinden sonra boyle bir sey resmen hayal kirikligi.

Gökhan Akın ise adam bu konuda oldukça tecrübeli. Zannedersem 2.derste bir virüs nasıl oluşturulur ve bulaştırılır şeklinde bir bölüm vardı.Seminerin en verimli dersi oydu benim için. Diğerleri etik kurallar-antivürüs vs vs

Gökhan Akın ise adam bu konuda oldukça tecrübeli. Zannedersem 2.derste bir virüs nasıl oluşturulur ve bulaştırılır şeklinde bir bölüm vardı.Seminerin en verimli dersi oydu benim için. Diğerleri etik kurallar-antivürüs vs vs
yok hocam gokhan hoca degil sanirim. yufus ya dayunus gibi bir isimdi.

yok hocam gokhan hoca degil sanirim. yufus ya dayunus gibi bir isimdi.
Haziran kursundayım.Maalesef anlatım dedğiniz gibi,anlatıcının değişik bir aksanı var ve ilk derste sadece slayt okuyodu dayı:). ben de dayanamadım çıktım dersten.

Bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim!

1-Çalışma notları var mı?varsa paylaşır mısınız?
2-Sınav soruları varsa paylaşır mısınız?
şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Geri