2018 guncel windows 10

Kodla Büyü

Felsefecim

Aktif Üye
Arkadaşlar mrb.8 gb gibi küçük ve performansa yönelik bir imaj hazirladik.Etkinlesme sikintisi yok.
* v sinif yeni sürümü...
* libre ofis 6
* codec son versiyon
*hızlı açılması ve kapanması için gereksiz programlar kapatildi
*fatih kalem
*acrobat reader dc
* winrar
* vlc player(varsayilan)
*hic gereksiz programlar doldurulmadı
*chrome
*5 dakika içinde imajiniz tahtaya yukleniyor
*kisa yol kapatma
*şubat guncellemesi yuklendi
*net framework 3.5 yuklendi.(Bazi z kitaplar icin gerekli)

https://drive.google.com/file/d/1RenJ9aXGqp8ag6dKk653r1klP65Z43-r/view?usp=drivesdk

Son düzenleme:
Sayın hocam. İmaj AMD / Intel hangi işlemci türüne göre?

Hocam, imajda iki tane sorunla karşılaştım. Birincisi; açılış şifresi oluşturup yeniden başlattığımda ve açılış şifresini girmek istediğimde klavye bulunmuyor. İkincisi ise; ses kartında herhangi bir arıza bulunmadığı, hizmetlerden ve varsayılan ayarlardan kontrol ettiğim halde ses aygıtı olmadığı uyarısı veriyor.

Hocam, imajda iki tane sorunla karşılaştım. Birincisi; açılış şifresi oluşturup yeniden başlattığımda ve açılış şifresini girmek istediğimde klavye bulunmuyor. İkincisi ise; ses kartında herhangi bir arıza bulunmadığı, hizmetlerden ve varsayılan ayarlardan kontrol ettiğim halde ses aygıtı olmadığı uyarısı veriyor.

hocam benim okulum 2.faz .Bundan dolayi eger 1.faz ise ses karti driver sorunu olabilir.ya da aygit yoneticisinden bakin.elinizde bilgisayar hoparloru varsa ops ye direkt baglayin.eger calisiyorsa ses karti sorunu vardir.hocam sorun gorunmuyorsa aygit yoneticisinden ses driveri kaldirin duzelecektir.

Son düzenleme:
Geri