2017 Konya il disi

Kodla Büyü

akbilonline

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Konya yine yaniltmadi. Yine merkez yok. Bunu kim ayarliyor acaba

Seydisehir meslek lisesi hakkinda bilgisi olan var mi acaba

Seydişehir meslek lisesi baya büyük bir okul. Her bölümün kendi binası var. Seydişehir'de Konya'nın en gelişmiş ilçelerinden. Her türlü imkan vardır. Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

Seydisehirde ticaret meslek lisesi acik gozukuyor. Okul kucuk gibi. Tek binasi var. Onun hakkinda bilginiz var mi. Konyadan gidip gelmek anlamlimi sizce

Kadinhani hakkinda bilgisi olan yok galiba.
Norm fazlasi olundugunda il emrine gore mi hareket ediyoruz. Nasil isliyor sistem

akbilonline' Alıntı:
Konyadan srydisehir yada kadinhani gidis gelis yapilabilir mi. Konyadan ev tutmak istiyirum da
Hocam 2 yıl kadınhanına gidiş geliş yaptım.eğer eviniz otogar civarında olursa yol maks 35 40 dk sürer.hiç sıkıntı yaşamazsınız.
Seydişehir 100 km yaklaşık 1.5 saat yol sürer geliş gidiş oldukça zordur.benim fikrim bu yönde tabiki.

Hocam ev lalebahce tarafinda. Hangisi karar veremedim. Kadinhanindaki okul hakkinda bilgi alamadim. Metem lerde en fazla iki gun ders var genellikle. Burada da boylemi bilmiyorum.
Seydisehirdeki okulda ise norm fazlasi olacagim buyuk bir ihtimalle. Oradan il icinde tayin isteyebiliyor muyum.
Bunlar hakkinda bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim

akbilonline' Alıntı:
Hocam ev lalebahce tarafinda. Hangisi karar veremedim. Kadinhanindaki okul hakkinda bilgi alamadim. Metem lerde en fazla iki gun ders var genellikle. Burada da boylemi bilmiyorum.
Seydisehirdeki okulda ise norm fazlasi olacagim buyuk bir ihtimalle. Oradan il icinde tayin isteyebiliyor muyum.
Hocam geçen sene norm fazlası atamaları Ekim ayında yapıldı. Norm fazlasından merkeze gitmek daha kolay derler. Ben de bu sene norm fazlası olacağım. Konya merkeze tayin isteyeceğim.

Norm fazlası öğretmenler öncelikle bulunduğu bölge ve ilçeye tayin isteyebilir. Buralarda hiç açık yoksa o zaman merkez ilçelere tayin istenebilir.

akbilonline' Alıntı:
Lalebahçe kadınhanına çok ters düşer hocam.hakkında hayırlısı olsun inşallah

Seydisehiri aradim. Norm fazlasi olacagiz. O zaman istedigimiz bir okula gidiyormuyuz. Bosta bekliyormuyuz. Neden bu tip okullar acilir. Anlayamadim.
Konyadan gidip gelmeyi dusunuyorum. Konya seydisehir dolmus fiyatlari nedir. Hangi siklikla gidiyorlar

Sonuclar ne zamam aciklanacak. Bu arada konya ilde atama bolumunde metin bey hic insalcil davranmadi. O arkadasin ogretmen oldugunu zannetmiyorum

Kadınhanını yaz. Hem yakın hem fazla ders yoktur. 24 saat koordinatörlük alırsın. Lale bahçe ters ama otogar yazır Bosna tarafında yerleş

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri