2017-2018 yeni öğretim programına uygun yıllık plan

Kodla Büyü

designbote

Üye
Merhaba arkadaşlar,
2017-2018 eğitim öğretim yılı hepimize hayırlı olsun. Bu öğretim yılında güncellenen öğretim programına uygun olarak yıllık planı hazırladım. sizlere sunuyorum. Umarım faydalı olur.

Farklı bir başlık açmadan güncelleme seminerinde arkadaşlarımızın hazırladığı haftalık ders planlarını inceleyip düzenleyerek burada paylaşacağım arkadaşlar. Her hafta burada 1 adet haftalık ders planı yer alacaktır.

Sizlerde kendi okulunuzdaki öğrencilerin seviyesine ve bilg. lab olan olmayan okullara göre bu planları düzenleyebilirsiniz. Okulumuzda BT sınıfı olmadığı için Etkileşimli tahta üzerinden konuları anlatıyoruz. Ders planlarını elimizden geldiğince buna uyarlamaya çalışıyoruz arkadaşlar.
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 5. Sınıf öğrenci çalışma kitabındaki etkinlikleri de planlarda yer veriyorum.

Umarım faydalı olur.
Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 2017-2018-5 Ders Planı+.pdf
    337.4 KB · Görüntüleme: 2,100
  • 2017-2018-5 Ders Planı+.rar
    11.9 KB · Görüntüleme: 1,746
  • Hafta 1 Ders Planı.rar
    34.5 KB · Görüntüleme: 152
  • hafta-2.rar
    455.4 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleme:
6. sınıflarda güncellenen program uygulanmayacak kademeli geçişten dolayı. ama uygularım diyorsanız yarına düzenlerim öğretmenim. belki uygulayacak olan çok arkdaş vardır.

ben de 6.sınıflarda uygulamayı düşünüyorum. 5.sınıflar hazırlık olduğu için desimiz yok.

Merhaba arkadaşlar,
2017-2018 eğitim öğretim yılı hepimize hayırlı olsun. Bu öğretim yılında güncellenen öğretim programına uygun olarak yıllık planı hazırladım. sizlere sunuyorum. Umarım faydalı olur.

Hocam bu yıllık planı birebir aynı şekilde hem 5 lere hem 6 lara uygulayabilir miyiz? Mevzuat buna izin veriyor mu?

öncelikle teşekkürler hocam elinize sağlık 6. sınıf için bizde yeni program kullanırız

Arkadaşlar yeni müfredata göre 6.sınıflara plan hazırlayan ya da elinde olan var mı?

Geri