2016000009 kursunu kayit altina alan varmi?

Kodla Büyü

murat_erg

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar cok guzel geldi ozellikle eba ders ve v sinif anlatimini kayit altina alan paylasabilrmi cok yararli ve guzel video ulasabilirmiyiz bir yerden

murat_erg' Alıntı:
Arkadaslar cok guzel geldi ozellikle eba ders ve v sinif anlatimini kayit altina alan paylasabilrmi cok yararli ve guzel video ulasabilirmiyiz bir yerden

hocam dersler hala yayında tekrardan izleme olanağı var. kendiniz girip kayıt alabilirisiniz.

Aslında bu anlatımlar indirilebilse çok faydalı olacaktır.Devlet sırrı gibi tutulması gerekmez

kayıt aldım kmaraş içi elden verebilirim... güzel videolar.. 360 mb yanılmazsam elimizin altında bulunsun.

kayıt altına alanlar dosya paylaşım sitelerine eklerlerse sevinirim. Youtube da olabilir.

Özellikle V sınıf ve Eba ders anlatımları gayet güzeldi, arşivde bulunması gerek

Arkadaslar aldigimiz egitim gitmiyor baktim 1 sene once aldigim egitime tekrar girebiliyorum yani bu egitimleri surekli izleyebiliriz bilginiz olsun

murat_erg' Alıntı:
Arkadaslar aldigimiz egitim gitmiyor baktim 1 sene once aldigim egitime tekrar girebiliyorum yani bu egitimleri surekli izleyebiliriz bilginiz olsun
hocam yedek her zaman iyidir... :)

Arkadaşlar bu kursun diğer öğretmenler için tekrarı olacak yani anlayacağınız paylaşırsanız soruşturmayı göze alıp paylaşın. :)

arkadaşlar daha önce hiç ekran videosu kaydeden program kullanmadım.

bandicam programını kullanmamı tavsiye eder misiniz yoksa daha kullanışlı bi program var mı?

Y1LD1R1M' Alıntı:

bandicam programını kullanmamı tavsiye eder misiniz yoksa daha kullanışlı bi program var mı?
camtasia studio güzeldir kullanabilirsin.

hasari' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:

camtasia iyidir de kasar pc yi azcık kardeşim...bak bir program söyleyeyim bayadır onu kullanıyorum...süper
https://www.zdsoft.com/ ilacı siz halledersiniz ben buradan yazamam..ama 10 numara hem küçük hem kasmaz hemde stabil sadece 4.5 mb

elrond' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:

camtasia iyidir de kasar pc yi azcık kardeşim...bak bir program söyleyeyim bayadır onu kullanıyorum...süper
https://www.zdsoft.com/ ilacı siz halledersiniz ben buradan yazamam..ama 10 numara hem küçük hem kasmaz hemde stabil sadece 4.5 mb
bu program aklımda bulunsun teşekkürler.

elrond' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:

Teşekkür ettim sayın hocalarım

Ben kişisel kullanım için kayıt altına alıp youtube a private olarak yükledim. Buradan paylaşacaktım fakat Eğitimi hazırlayan hocalarımız paylaşılmasını istemiyor sanırım. Bu içeriklerin neden devlet sırrı gibi saklandığına anlam veremiyorum. Kendilerinin youtube a yüklemesi daha hoş olurdu.

Guzel baslik. Soylenenleri aninda unutan ogretmenlerimize bu videolari atip kendilerinin izlemelerini saglayabiliriz. :alkis:

Eğitim güzeldi,
Ama daha güzel olanı, bakanlığın yeni eğitim anlayışı belirlemesi ve bunun üzerine kararlılıkla gitmesi.
Görünen o ki, eğitimini aldığımız bu sistem önümüzdeki yıllarda defakto olacak.

Dolayısıyla her öğretmen muhakkak bu eğitimi alacak.
Daha da önemlisi, her öğretmen, her sınıftaki her dersinde bu sistemi kullanacak.
Öğretmenin performansını bu sistem ölçecek!
Belki YGS daha az yüzde ile yapılacak, çünkü öğrenci sene boyu sınava giriyor olacak zaten.

Arkadaşlar ülkemizde bir eğitim sistemi kuruluyor, öğretmenin rolu değişiyor. Teknolojiye şimdi ayak direyen öğretmen, performansının bununla ölçüleceğini öğrendiğinde bakın nasıl kuzu kuzu vders i kullanacak. Çok şey değişecek çok.

Eğitimin ve soruların paylaşılmasının doğru olmayacağını düşünüyorum. zaten her öğretmen bu eğitimi zamanı geldiğinde alacak.

Videoları tekrar gözden geçirmek istedim ama internette bulamadım. Bir yerlere yükleyen var mı acaba? Eğitim sayfasından artık izlenemiyor.

videoları sonradan da izleyebileceğimi düşünüyordum ama videolara ulaşamadım:( nasıl kaydetmedim derken bura bakim dedim burdada yok galiba

Başlık vardı ama bulamadım burada sorayım.
yeni başlayan eğitimde, bu eba ders ve v sınıf eğitimini ve sınavıda bitirdim FATİH Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı kısmı %94 görünüyor diğerleri %100 oldu. tamamını izledim sizde de böyle birşey oldumu

Geri