2016 İl Dışı Sonuçları Açıklandı!

Kodla Büyü
puanlar öyle böyle uçmamış.
7 yılı bitirdim öğretmenlikte ama bir bu kadar daha çalışmam lazım heralde yerimden kıpırdamam için.
vah ki ne vah

klmno' Alıntı:
Ikinci yerlestirme kesin

Izmir bir suru okulda bosluk var
hocam 2. yerleştirme olacağını hiç zannetmiyorum
ayrıca izmirde boşluk çok az maalesef

İZMİR merkezden yada TEKİRDAĞ merkez den ARDAHAN/ GÖLE ye becayiş isteyen varsa iletişime geçebilir.

ERDNZ' Alıntı:
İZMİR merkezden yada TEKİRDAĞ merkez den ARDAHAN/ GÖLE ye becayiş isteyen varsa iletişime geçebilir.
hocam izmirden ardahana mı ???
ayrıca becayiş henüz yok :S

Topa girmek istemiyordum ama boşuna hayal kurdurup milletin canını sıkacaklar...

İkinci bir il dışı filan olmayacak...

Bu durumdan pek bir memnunsunuz sizde hocam okumuştum yazdığınız mesajı mahkemeye giderim demişsiniz milletin hayallerini umursuyo numarası yapmayın lütfen meb camiasında devran çabuk döner unutmayın ozaman da sizin haykırışlarınız duyulmasın

Evet aynen hocam. Mahkeme kartı hala da duruyor masada. Milletin hayallerini umursuyorum tıpkı kendi hayallerimi umursadığım gibi. İkinci il içi, iki kere özür grubu kısaca hepsinden iki kere yapacaksa amenna. Sadece birisini iki kere yaptığı zaman diğerlerine haksızlık olacak. Kimse de buna sessiz kalmayacaktır, en azından ben. Elbette meb camiası kaygan bir zemin. 11 yıllık mesleğimde bunu çok kez gördüm fakat benim haksızlık içeren bir duruma haykırışlarım olmayacaktır merak etmeyin...

Selametle....

2. il dışı olması net haksızlık olur. Ben 4 yıl doğunun en kötü yerinde çalışmışım artık oradan çıkmak için her yeri yazdım. Bizim suçumuz ne? Böyle saçmalık olamaz...

Ankara'da yaptığım tercihler.Puanim 110 atanamadim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-07-07-13-55-46-1.png
    Screenshot_2016-07-07-13-55-46-1.png
    38.9 KB · Görüntüleme: 566
sarine' Alıntı:
Ankara'da yaptığım tercihler.Puanim 110 atanamadim

Olsun hocam 120 130 olsun atanamayın baksanıza net haksızlık olurmuş il dışı yaptılar gittiler hala daha iyisi olabilirdi ikinci il dışı olursada Allah korusun daha iyi yerlere giderseniz napsın öğretmen arkadaşlarımız! Çok umutlu değilim bende ama hocam inşallah rabbim yüzümüze bakarda ikinci il dışı olur hepimizde istediğimiz yerlerde oluruz olmazsada 1 yıl daha bekleriz ne yapalım ama içimiz kalbimiz temiz olsun fesatlık hasetlik olduktan sonra en güzel ilde olsanda mutlu olmazsın.

Ben günlük 80 km yol gideceğim yere tayin yaptım. Uzak bir ilçeyi yazdım. Ailevi gerekçelerle merkezde oturacağım. 2. Tayin olur ve benden düşük biri merkeze gelirse nasık haksızlık olmasın. 2.si olacakasa isteyenler ilkini iptal ettirebilmeli. Böylelikle benim gibiler daha iyi bir okula, atananayanlar da hiç olmazsa ilçelere gelebilir. Herkesin işine yarar. Hem de haksızlık olmaz

Geri