2015000200 - Sunum Teknikleri Kursu

Kodla Büyü

comp_teach

Seçkin Üye
Seçkin Üye
14.12.2015 - 25.12.2015 tarihleri arasında - MERKEZ TEŞKİLATI / BAKANLIK adresinde yapılacak olan,
2015000200 - Sunum Teknikleri Kursu (Uzaktan Eğitim Faaliyeti) TARİHİ DEĞİŞTİ isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..

Faaliyete katılımınız hususunda gereğini bilgilerinize rica ederiz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü

NOT : Uzaktan Eğitim Faaliyeti olarak yapılacaktır. Kursiyerler bulundukları yerden bilgisayar başında http://e-hizmetiçi.meb.gov.tr adresi üzerinden web tabanlı olarak eğitimlere katılacaklardır.

kurs açılmıştır arkadaşlar şimdiden başlayabilirsiniz sunumlara

mebbis. hizmet içi eğitim modolünden. bu arada uzaktan eğitimi bitirdim. başarı %89 :D . içerik oldukça basit arkadaşlar. kolay gelsin.

"Kursa başvurunuz yoktur"uyarısı ile giremedim. Devlet sırrımı veriyorlar! Online eğitimlerde başvuru şartının olması garip.

imece35' Alıntı:
mebbis. hizmet içi eğitim modolünden. bu arada uzaktan eğitimi bitirdim. başarı %89 :D . içerik oldukça basit arkadaşlar. kolay gelsin.
Kurs ayın 14 ü itibari ile başlamayacak mı? Bende biraz izledim çözdüm ama acaba 14ü itibari ile yaptıklarım iptal olur mu diye bıraktım.

yok arkadaşlar açılış tarihi 10 u diye yapmışlar öle görmüştüm sıkıntı yok bende son bölümdeyim basit oldukça

Sunumlardaki Video Flash yada her neyse bir programla indirebilir miyiz? Offline olarak sorulara önceden baksak. İzleyecek vakit bulamıyorum. Sürekli izleyerek kaç saatte bitirebiliriz. Bitiren arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok memnun oluruz. Birde ekran kayıt programı ile kayıt yapıp paylaşımda bulunurlarsa çok makbule geçer.

merhabalar arkadaşlar sunumların ilk 2 bölümünü bitirdim problemsiz 3.bölüm etkili sunum bölümünde ilk konu olan Etkili sunumun öğeleri ve özellikleri bölümünden ileriye birtürlü gidemiyorum 2 kere izledim tüm slaytları soruları ilkinde 2 yanlış yapmıştım 2.sinde hepsini doğru cevapladım ama birtürlü sonraki konu olan Aktarma sunuş aşamasına geçemedim teknik bir problem var sanırım nasıl giderebiliriz bu sorunu veya nereye bildirmem gereklidir.

Ders ilerlemesi %2.44 te kaldır durdu hiçbirşekilde ilerleyemiyorum videoları izlesem bile sabit kalıyor

2.sunumu bitirmiş olmama rağmen %94 gözüküyor sebep ne olabilir

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    23.7 KB · Görüntüleme: 5,731
Bu şekilde olmasına rağmen devam edemiyorum

Ekli dosyalar

• 2.PNG
    2.PNG
    18.6 KB · Görüntüleme: 5,731
  • 1.PNG
    1.PNG
    23.7 KB · Görüntüleme: 5,730
Tarayicinizi degostirdinizmi.birde yardim edecek bisey yok arkadaslar son 2 unite uzun suruyor ben bitirdim basari orani 75 ...sorular mantiga uygun basit sorular.zorlanmazsiniz

g.cetin.66' Alıntı:
Tarayicinizi degostirdinizmi.birde yardim edecek bisey yok arkadaslar son 2 unite uzun suruyor ben bitirdim basari orani 75 ...sorular mantiga uygun basit sorular.zorlanmazsiniz

evet hocam ilkini chrome da ikincisini İnternet Explorer da izledim aynı sorun devam ediyor daha önceki 2 bölümü chromeda sorunsuz izlemiştim. Mail attım bakalım sorunla ilgili sanırım düzeltirler...

filolog68' Alıntı:
Sunumlardaki Video Flash yada her neyse bir programla indirebilir miyiz? Offline olarak sorulara önceden baksak. İzleyecek vakit bulamıyorum. Sürekli izleyerek kaç saatte bitirebiliriz. Bitiren arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok memnun oluruz. Birde ekran kayıt programı ile kayıt yapıp paylaşımda bulunurlarsa çok makbule geçer.
hiç gerek yok hocam, videoları izlemeyin. işinizi yaparken videoyu açıp sesinin kısın. değerlendirme sorularını da okuduğunuzu anlayarak yaparsınız. Hiç izlemeden %88 başarıyla bitirdim.

Sunumun her dersinde sunumların kısa, öz vs. vs. olması gerektiğinden bahsedilirken, hayatımdaki en uzun sunumu izliyor/dinliyorum. Az daha zorlasalar vaktinde bitmeyecekmiş.

1. ve 2. modul kolaydı geçti hemen 3. modulde o kadar kasmışlar ki kendileri hazırladıkları eğitime ters düşmüşler bende bıraktım 3. modulde bu ne ya boşa vakit kaybı

Kursu %85 başarıyla tamamladığım halde Mebbis teki Hizmetiçi modülünde "Mazeretsiz Katılmadı" yazıyor. Sizde de öyle mi acaba?

bende kursu başarıyla tamamladığım halde "mazaretsiz katılmadı" yazıyor.Herkeste aynı yazdığına göre sanırım genel bir problem.

serbay2' Alıntı:
bende kursu başarıyla tamamladığım halde "mazaretsiz katılmadı" yazıyor.Herkeste aynı yazdığına göre sanırım genel bir problem.

bende de öyle yazıyor, herkeste öyle galiba.

Arkadaşlar kursu alalı baya oldu hala mebbiste "Manzeretsiz Katılmadı" olarak gözüküyor. Sizde de durum aynı mı?

kurs biteli nerdeyse 1 ay olacak hala mebbise işlenmedi bununla ilgili ulaşabileceğimiz bir numara ya da birim var mı

Geri