2015000166 Medya Okuryazarlığı Programı Tanıtım Kursu

Kodla Büyü
erdembgo' Alıntı:
Onay durumu O/O/O/O/İ, bu İ için "İşlemde" demek yazıyor ama ne anlama geliyor bu "İşlemde", bir bileniniz var mı arkadaşlar?

bende de durum aynı ancak onay kısmında onaylanmış yazıyor.

eğer onaylanırsa
eğitimi hangi linkten alacağımızı biliyormsunuz?
saat kaçta başlicak?
eğitime alınacak kişi sayısı 9999 kişiyken şimdi 532ye indirilmiş,nedenini bilen var mı?

Bendede durun ayni islemde yaziyor.egitimi alacagimiz linki ve nasil olacaginin bilgilendirmesi yapilir zaten.yaoilmassada bbnette paylasilir

Benim mebbis sayfamda hala işlemde görünüyor ve izzetakgun un verdiği linkte giriş yapmaya çalıştığımda kursa kayıtlı değilsiniz diyor.

arkadaşlar şimdi ilgili yere mail attım ve sorunu bildirdim henüz kullanıcılar aktif olmamış . yarından sonra deneyin diye söylediler. Çarşamba yada perşembe günü tekrar deneyelim. Öğretmen Yet. Mesleki Gelişim Dest. Grup Bşk. gelen cevap bu şekilde.

arkadaşlar şimdi mesaj geldi 02/092015tarihindeki 2015000166 numaralı Hizmetiçi Eğitim faaliyetine kursiyer olarak görevlendirildiniz şeklinde telefonuma mesaj geldi kurs yarın başlıyor bilgilerinize...

az önce telefonuma şöyle bir mesaj geldi
Sn.GÖKHAN ....., 02/09/2015 tarihindeki 2015000166 numaralı Hizmetiçi Eğitim faaliyetine kursiyer olarak görevlendirildiniz.

Yarın okula gidecek miyiz?

Şaka şaka maksat müdürü dellendirmek.

sisteme yarın giriş yapabileceksiniz arkadaşlar bugun kullanıcılar sisteme daha eklenmemiş

Arkadaşlar bana da mesaj geldi uzaktan eğitimi nerden izleyeceğiz bilgisi olan var mı?

lms.eba.gov.tr midir bunun adresi. giriş için hangi siteyi deniyorsunuz arkadaşlar ?

Ekli dosyalar

• mebbis2.png
    mebbis2.png
    340 KB · Görüntüleme: 496
Geri