2015000120 nolu kurs

Kodla Büyü

uakkas

Site Gezgini
Merhaba hocalarım.Bakanlıktan 22/06/2015
Tarihinde 2015000120 nolu kursa kursiyer olarak görevlendirildiniz diye bir mesaj geldi galiba fatih projesi ağ altyapı kursu galiba böyle bir kursa başvuru yapmadım kurs nerde ya da uzaktan eğitim mi bilen öğretmen arkadaşım cevap yazarsa teşekkür ediyorum ederim.

Uzaktan eğitim. 22 hazirandan once 1 kere lms.eba.gov.tr adresinden giris yapin mutlaka. 22 hazirandan sonrada ayni sitede egitimi takip edin

ziyaunal' Alıntı:
Uzaktan eğitim. 22 hazirandan once 1 kere lms.eba.gov.tr adresinden giris yapin mutlaka. 22 hazirandan sonrada ayni sitede egitimi takip edin
hocam istediğimiz saatte dersleri takip edebiliyor muyuz? örneğin ben haftaiçi hiç girmeyip haftasonu hepsini izlesem oluyo mu?

Olur sayin hocam

Sadece seminer dönemini tarihleri arasinda giris yapmalisiniz
%100 olduğunda semineri tamamlamış olmaktasiniz

7000 kişilik kurs açmışlar 348 kişi başvurmuş ama beni reddetmişler bu meb'in işine akıl sır ermiyor

Hadi hayırlısı çok kişi almışlar zannımca. Muğla

Ağ altyapısı eğitimi vereceklerine bir adet pdf ve video iş görürdü.

lms.Eba.gov.tr te bugün giriş yapmaya çalıştım. Mebbis sifrem ile giriş olmadı. Arkadaşlar benim gibi resen görevlendirilen arkadaşlar girişleri nasıl yapıyorlar?

izledim bitti
benide resen atamışlar ama güzel oldu baya ggüzel hazırlamışlar emeği geçenlere teşekkrler.

başvuru yapanlara çıkmamasını anlamadım.

1 saat 6 dak da bitti.
videolar iyi olmuş.

Eğitimi bitirdim. Hazırlayanların ellerine sağlık çok güzel ve faydalı bir eğitimdi.

Merhaba Başvuru şartlarında ne yazıyordu bilmiyorum ama kursa Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulan okullarda bulunan komisyon üyeleri davet edildi.
Kursun amacı iki gün sonra bu kişiler kendi okullarındaki altyapı kabul komisyonlarında olacakları için hazır olmalarını sağlamak.

Geri