2015000038 nolu kurs

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
2015000038 nolu eğitici eğitimi kursu onaylanan var mı? Son 3 gün bakanlığın ses soluk yok yoksa kurs iptal mi oldu?

yok mu hiç başvuran bu hizmet içi eğitime nerde bu 500 küsür kişi :D

quashpack' Alıntı:
Beklemede hala. ümidim yok fazla.Cuma günü Reddedildi diye yazar :(
bende de beklemede hocam ümitleneyim mi ümitlenmeyim mi bilemedim? Diğer hizmet içiler hemen reddediliyordu bu son güne kadar gelince bi ümit işte.

blade_dnzl' Alıntı:
ucamus' Alıntı:
2015000038 nolu eğitici eğitimi kursu onaylanan var mı? Son 3 gün bakanlığın ses soluk yok yoksa kurs iptal mi oldu?

bu kursa nasıl başvuru yapıcaz hizmet içi modülde bişey yok
hocam artık 2015 için beklemeyin 2016 için başvurular başlar

Bir an heveslenmiştim ama yine hüzün.Kaç oldu başvuruyorum ama bir türlü çıkmıyor. Başvuru sayısı - ilin eğitmen ihtiyacı reddediliyorum hep :x

quashpack' Alıntı:
Bir an heveslenmiştim ama yine hüzün.Kaç oldu başvuruyorum ama bir türlü çıkmıyor. Başvuru sayısı - ilin eğitmen ihtiyacı reddediliyorum hep :x
bende başvuruyordum hep reddediliyordu kontenjan yetersizliği sebebiyle. Bu sefer onaylandı bi ümit di benimkisi zaten hayırlısı hocam diyelim artık

KadirKABAK' Alıntı:
Hocam benim 5. Adim İ(İslemde) gorunuyor girdigimde onaylandi yaziyor. Red mi edilecek acaba?
Kadir hocam bendede aynı durum daha red olmaz herhalde 5 ide onaylandı gözüküyor

emre.emre' Alıntı:
Bekliyor Onay falan yazmıyor artık katılım şekli kursiyer yazıyor onaylanmış mı oluyor bu?
onaylanmış oluyor hocam o zaman resim paylaşırsanız daha iyi anlaşılır . Bana bugun yazı geldi tebliğ edildi 9 unda nasip olursa erzurumdayım inşaAllah :)

ucamus' Alıntı:
emre.emre' Alıntı:
Bekliyor Onay falan yazmıyor artık katılım şekli kursiyer yazıyor onaylanmış mı oluyor bu?
onaylanmış oluyor hocam o zaman resim paylaşırsanız daha iyi anlaşılır . Bana bugun yazı geldi tebliğ edildi 9 unda nasip olursa erzurumdayım inşaAllah :)
Görüşürüz hocam Erzurumda. Bize yazılar biraz geç ulaştığından daha gelmedi.

Geri