2014000045 Numaralı Fatih Projesi Teknoloji Kullanımı Kursu

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar 2014000045 numaralı kursa başvurup birim onayı gelen var mı acaba ?

Mehmet hocam bende 44 numaralı kursa başvurmuştum bugün birim son onay günü ama hala red ya da onay yok.

sayın hocalarım ben de mayısta ankaradaki kursa başvurdum size önerim birimi arayın siz aramadan bu iş olmaz yani matıkken 40 kişilik kursa 260 kişi başvurmuş neye göre alacaklar ki bunu arayın ilgili birimi onaylanmasını istediğinizi söyleyin ben öyle yapıcam yoksa çok bekleriz

zaten bu eğitimlere neye göre alıyorlar anlamış değilim. 2 yıldır istiyorum bir eğitime gönderilemedim hala... bu nasıl sistemdir arkadaş :verymad: :verymad: :verymad:

bilogrt38' Alıntı:
Mehmet hocam bende 44 numaralı kursa başvurmuştum bugün birim son onay günü ama hala red ya da onay yok.

Benimde Aynı şekilde hocam 44 numaralı kursa başvurdum ses seda yok.A rayıp bilgilendirme sansımız var mı acaba ilçe milli eğitime ben hatırlatmıştım.

bahsettiğiniz ankara da verilen eğitmen kursu sanırım. ben başvurdum, onaylandı beş merciide, ankaraya da gittim geldim. onay için hocamın dediği gibi kurumları arayıp onaylayın demek gerekiyor yoksa onlar fark edemeyebiliyorlar. il formatörü ile de görüşebilirsiniz. bizde isimleri il formatörleri seçmişti. başvuru sayısının fazla olmasına bakmayın, çoğu onay alamadığından kursta kursiyer sayısı eksik bile kalıyor.

bilogrt38' Alıntı:

İllaki son günü bekliyorlar Ferdi hocam :) Katılacaklar muhtemelen seçilmiştir son güne sadece red verileceklere red verip bitirecekler herhalde :)

zzeytinci' Alıntı:
bu eğitimlere neye göre alıyorlar. Kriter nedir. Bilen var mı?

hocam kriter, her ilçe merkezinde bir fatih eğitmeni yaratmak.sonuçta öğretmenlerin ikametinin dışında verilen kurs ve seminerlerde yolluk ödemek zorunda kalacaklar.masrafsız bir şekilde herkes kendi hizmet bölgesinde mahalli kursu versin istiyorlar.

bendede yok bişey inşallah red alırım.39 numaralıya kabul edildik.5 tercihin 5 ini de aynı başlık seçmiştim illaki buna gitmek için :mrgreen: çok şükür ilkinde seçilmişim ama diğerlerine asla gitmek istemiyorum.bunu göz önüne alıyorlardır illaki hocalarım.bi gidenin tekrar gitmesinin mantığı yok.ben biri çıkmazsa biri çıkar mantığıyla aynı eğitimleri farklı tarihlerde 5 kere seçmiş bulundum

Bende 44 numaralı kursa başvurdum benimkine de onay veya red vermemişler. Biraz önce aradım birimi bugün belirleyeceğiz dediler.

Bu satten sonra belirlenenlere red gelir kesin :) bekleyelim bakalım nereeye kadar

44 numaralı olandan red geldi banaa sebep : Aday Öğretmen olmammış . Aday öğretmenler başvuramıyor mu hizmet içlerine ?

yilmazselcuk55' Alıntı:
44 numaralı olandan red geldi banaa sebep : Aday Öğretmen olmammış . Aday öğretmenler başvuramıyor mu hizmet içlerine ?

Benim hâlâ beklemede görünüyor.
Hocam ben adayken 2 merkezi kursa katıldım. 2side 2 haftalık kurslardı...

44-reddedilmiş.. sebep --- İlin eğitmen ihtiyacı.---- bişey anladımsa ne olayım

arkadaşlar 44 nolu kurs - İlgili Birim Son Onay Tarihi : 13/03/2014 onaylanmış görünüyor.
HİE Son Onay Tarihi ni beklemek mi gerekiyor yoksa onaylandıgı kesin midir?

klebsiella' Alıntı:
arkadaşlar 44 nolu kurs - İlgili Birim Son Onay Tarihi : 13/03/2014 onaylanmış görünüyor.

Ben de bu soruyu merak ediyorum.
44 Nolu kursu ilgili birim benimkini de onaylamış.
Şimdi kursa katılmamız kesin mi acaba? Bilen var mı arkadaşlar?

klebsiella' Alıntı:
hocam genelde ilgili birim onayı onemli olan kursa katılımız yuksek ihtimal

Benimde 44 numaralı kurs ilgili birim onaylamış.
Şırnak'tan memleketime geleceğim.
Hayırlısıyla son onayda gelirde memleket havası çekeriz. 8)

Geri