2014000044 Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı)Kursu

Kodla Büyü

fatihh-1453

Aktif Üye
2014000044 Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursu
Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ANKARA
Arkadaşlar bu kursun 4. onayı geldi bana. Isparta'dan katılacağım.
Başka onaylanan arkadaş var mı?
Nereden katılacaksınız..

Hayırlı olsun hocam..
Başkent öğretmen evinde kalacağız sanırım. Pazar akşamı giriş yapmak daha mantıklı sanki..

Banada 4.onay geldi ama bir onay daha var kesin gidiyoz mu şimdi

umarım gidersiniz ama benim bildiğim genellikle son onayda red veriyorlar. en azından benimkiler öyle oluyordu.

Başkent Öğretmenevinde kalacağız sanırım.
Pazar günü mü giriş yapmayı düşünüyorsunuz.
Kursiyerlere yer ayrılıyor mu yoksa kendimiz rezervasyon yaptırmamız gerekiyor mu..

beyazgolge' Alıntı:
umarım gidersiniz ama benim bildiğim genellikle son onayda red veriyorlar. en azından benimkiler öyle oluyordu.
Hocam merhaba 44 nolu ya başvurdum ve sadece 5. onay kaldı.
Aynı içerikte 49 noluya başvurmuştum ve 4. onayda red verilmiş nedeni ise
20/03/2014 10.11.56 NECDET SARI Aynı içerikli kursa katılım vardır. Reddedildi
Büyük ihtimal 5. yi de onaylayacaklar. Yukarıdaki ifadeden bu anlaşılıyor.

fatihh-1453' Alıntı:
Başka onaylanan arkadaş var mı?
Nereden katılacaksınız..

Düzceden katılıyorum.

4. onayı gelipte 5. onayı gelmeyen arkadaşlar için başvurdugum diğer kurs için bana da red geldi:

"Aynı içerikli kursa katılım bulunmaktadır."

5. onay geldimi acaba geldiyse iki onay arası kaç gün bilet alıcamda kararsız kaldm benimde 49 nolu seminer

elzonur' Alıntı:
5. onay geldimi acaba geldiyse iki onay arası kaç gün bilet alıcamda kararsız kaldm benimde 49 nolu seminer
hocam bilet almanı tavsiye etmem martın başında bilinçli int kullanım ıseminerim vardı ankarada bilet aldım elimde patladı.5 onaya güvenmiştik ama seminer hazirana ertelendi

teşekkürler arkadaşlar bekleyeceğiz artık 5. onayı ama uçak bileti bulamam artık otobüse kaldık

Benimde 4. onay verilmiş.. Büyük ihtimalle bende geliyorum...:)

Arkadaşlar genelde 5. onayları gördüğünüzde bilet alın yoksa sorun oluyor artı uçak bileti ödenmiyor sanırım aşti raiş bedelleri üzerinden yapılıyor biz geçen hafta ankaradaydık.

gizemkar' Alıntı:
Arkadaşlar genelde 5. onayları gördüğünüzde bilet alın yoksa sorun oluyor artı uçak bileti ödenmiyor sanırım aşti raiş bedelleri üzerinden yapılıyor biz geçen hafta ankaradaydık.

gizemkar hocam kursiyelerler için başkent öğretmenevinde yer ayrılıyor mu?eşleriyle gelen öğretmenler için durum ne acaba yer sıkıntısı oluyor mu?

hocam bu kurs ankara'da oluyor değil mi? merkezde? bu konularda bilgim yok, yardımcı olur musunuz? 85 no'luya başvuracağım da.

hocam bir de neye göre seçiyorlar? Başvuru sayısı çok fazla oluyor genelde. kriter ne yani ? :)

Geri