2014 Yer Değiştirme Tek Başlık

Kodla Büyü
118 puanla izmir ilceleri ozelliklede guzelbahce urla evim orda,hayirlisi...olursa sevinirim olmazsa cok uzulmem guzel bir yerde yasiyorum.herkesin gonlune gore versin allah.

uzman35' Alıntı:
burada konuşmayıpta tercih yapan çok bilişimci var mı acaba..
Ankaraya isteyecek forumda 5,6 kisi var ama gercekte mutlaka fazla kisi isteyecek ya yazmiyorlar yada forumu takip etmiyorlar

Hocalarımdan biri Malatyada meslek lisesi demiş.
Malatyada meslek lisesi imkansız gibi bişey

melekb' Alıntı:
118 puanla izmir ilceleri ozelliklede guzelbahce urla evim orda,hayirlisi...olursa sevinirim olmazsa cok uzulmem guzel bir yerde yasiyorum.herkesin gonlune gore versin allah.
hocam tamam izmir memleketin de madem yerin güzel niye izmiri istiyorsun ki senden düşük puanlı ve çok kötü yerlerde çalışanlara engel oluyorsun..

Kimseye engel olduğumuz yok uzman35 hocam cocuklarim aileden birileriyle buyusunler istiyorum sadece 9 yildir uzaklardayiz.benim yerim bosaldigindada buradaki güzelliklerden başka arkadaşlar yararlanacak .bence gayet adil...

Ne alaka yahu?

Anasının ak sütü gibi hakettiği bir tayin var ve isteyecek elbette. İlla ki birinin puanları düşük olacak, kötü yerde çalışmaksa yapacak bir şey yok sistem böyle.

Engel oluyormuşmuş...

DaMieN' Alıntı:
Ne alaka yahu?

Anasının ak sütü gibi hakettiği bir tayin var ve isteyecek elbette. İlla ki birinin puanları düşük olacak, kötü yerde çalışmaksa yapacak bir şey yok sistem böyle.

Engel oluyormuşmuş...
kimse haram veye haketmediğin birşey demedi ki sen niye atıp tutuyorsun anlamadan yorum yapma.. sadece madem yerin güzel o zaman yeri kötü olan tercih yapsa iyi olur dedim zaten ilk atamayla yenisi gelir..

Hala Ses seda yok mu il dışından Yerdeğiştirme yönetmeliği ne zaman yayınlanır.Kaldı Güya 2 Gün...

uzman35' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Ne alaka yahu?

Engel oluyormuşmuş...
kimse haram veye haketmediğin birşey demedi ki sen niye atıp tutuyorsun anlamadan yorum yapma.. sadece madem yerin güzel o zaman yeri kötü olan tercih yapsa iyi olur dedim zaten ilk atamayla yenisi gelir..

Hiç kimse başkası için yorum yapamaz hele ki bu tayin konularında. Dolayısıyla herkes kendi işine baksın lütfen...

DaMieN' Alıntı:
uzman35' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Ne alaka yahu?

Engel oluyormuşmuş...

Hiç kimse başkası için yorum yapamaz hele ki bu tayin konularında. Dolayısıyla herkes kendi işine baksın lütfen...
O zaman hiç konuşma sen muhabete daldın niye giriyon muhabete sana ne sana mı soracam ne yapacağimi boş boş konuşma..

Sanirim tayin döneminde herkes hassaslasip gerginlesiyor,hepimiz ayni taraftayiz,zamani gelince puanlar konuşacak zaten,umalim ki kafi derecede yer acilsin ve herkes dilediği yere gitsin.

tomreader2010' Alıntı:
Onemli olanda acik okul sayisi, acmazlarsa puan ne olursa olsun bi onemi yok

Hocam konuyu özetlemiş, adamların pek de kadro açacakları yok gibi bence boşuna ümitlenmeyelim...

uzman35' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
uzman35' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Ne alaka yahu?

Engel oluyormuşmuş...

O zaman hiç konuşma sen muhabete daldın niye giriyon muhabete sana ne sana mı soracam ne yapacağimi boş boş konuşma..

Bu şekilde abuk subuk konuştuğun sürece daha çok zıplarım sana ben. Neymiş düşük puanlılarmışmış...

il dışı il içi 2 yıl olsa.boşuna mı puan topluyoruz.puanı olmayan arkadaşlar zaten bir şey yapamıyor.

Hocalarim 2 yil olsa ne 1 yil olsa ne olacak okullarda ki acigi il ici ildisi tayinlere acmiyorlar ki ankara yillardir kapaliydi gecen sene de 2-3 okul actilar gostermelik

arkadaşlar bu söylediğime belki de karşı çıkanlar olacak ama biraz da vicdanlı olmak gerekmez mi. 1 yıl olsa il içi bu çocukların hali ne olur. Sürekli öğretmen değiştirirler. Bunun başka bi çözümü olmalı. :?:

2 sene önce 85 puanla istanbula geldim arkadaslar. cok okul açmadılar ama puanlar düşüktü :++:

Geri