2014 HATAY...

Kodla Büyü
Değerli hocalarım tercihler açılmış herkese hayırlı olmasını diliyorum.
HATAY ARSUZ 756988 Gözcüler Ortaokulu
HATAY DEFNE 756645 Subaşı Mehmet Akif Ortaokulu
HATAY HASSA 720227 Akbez İnönü Ortaokulu
HATAY İSKENDERUN 154314 Hatay İskenderun Anadolu İmam Hatip Lisesi
HATAY KIRIKHAN 216122 Kırıkhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
HATAY KIRIKHAN 726181 408 Evler Ortaokulu
HATAY KIRIKHAN 750847 Kırıkhan Anadolu lisesi
HATAY KIRIKHAN 723673 Mehmet Akif Ortaokulu
HATAY PAYAS 756592 Payas İmam Hatip Ortaokulu
HATAY REYHANLI 721887 Fatih Aliye Müderris Ortaokulu
HATAY REYHANLI 309518 Reyhanlı Kız Teknik ve Meslek Lisesi
HATAY SAMANDAĞI 732616 Yaylıca Ortaokulu
HATAY YAYLADAĞI 154757 Yayladağı Anadolu İmam Hatip Lisesi

EynelMefer' Alıntı:
ilk tercih payas 102 puan...

bilgisayar sınıfı yok sanırım orda.
bir de farettin altay ortaokulunun ek binasına taşınmış. sıkıntı olabilir oraya gittiğinizde.
istemeden önce iyi araştırın hocam.

abdulhey84' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:

bilgisayar sınıfı yok sanırım orda.
bir de farettin altay ortaokulunun ek binasına taşınmış. sıkıntı olabilir oraya gittiğinizde.
istemeden önce iyi araştırın hocam.

hocam dış etkenler, iç etkenlerden önde geliyor şuan.memleketimiz orası.
sizin puanınız kaç, nereyi düşünüyorsunuz, ankete katılan 9 kişiden bir diğeri de siz misiniz?

Arkadaşlar eş durumunda okul açarlar mı acaba? eşim rehber öğretmen ona çıkar büyük ihtimalle de, bana ildışı zor. Eş durumunda okul açılmazsa ayrı kalmaktan korkuyoruz. Şu MEB öğretmende psikoloji bırakmıyor :)

Eş durumuna bütün açıklar gösteriliyor hocam. Merkezde tek okula tayin istedim 127 puanla. Eğer olmazsa eşdurumuna kalıcak

@seczey--127
@meanmac--134
@abdulhey84--118
@eynelmefer--102
ve 5 kişi daha var ama kimler...

faky18 hocam o ankette hatayı seçmişmiydin bir de puanın kaç?

arkadaşlar İskenderun Anadolu İmamhatip lisesi denilen yeri ben gidip gördüm. Kadro Liseye değil ortaokuluna alınacakmış. Ve ortaokulun yeri İmamhatipten ayrılıp değişecekmiş.

Bimihman' Alıntı:
arkadaşlar İskenderun Anadolu İmamhatip lisesi denilen yeri ben gidip gördüm. Kadro Liseye değil ortaokuluna alınacakmış. Ve ortaokulun yeri İmamhatipten ayrılıp değişecekmiş.

hocam ildışı isteyecekmisiniz? puanınız kaçtır :)

gokhan_helvaci' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:
Hocam seni tanıyabilir miyim? Ben Yusuf Gökhan HELVACI. 10 yıl Payas'ta kaldık. Hala akrabalarımız var orada. Ailem de orada. Ben de Payas'a istiyorum. İlk tercihim orası, hatta tek tercih yaptım. puanım da 100. Şimdiden hayırlı olsun - senden daha yüksek puanlı biri yoksa -
pm attım hocam...

EynelMefer' Alıntı:
gokhan_helvaci' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:
Hocam seni tanıyabilir miyim? Ben Yusuf Gökhan HELVACI. 10 yıl Payas'ta kaldık. Hala akrabalarımız var orada. Ailem de orada. Ben de Payas'a istiyorum. İlk tercihim orası, hatta tek tercih yaptım. puanım da 100. Şimdiden hayırlı olsun - senden daha yüksek puanlı biri yoksa -
pm attım hocam...
Hocam Nerde, hangi okulda görev yapıyorsunuz? İsminizi öğrenebilir miyim?

EynelMefer' Alıntı:
gokhan_helvaci' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:
pm attım hocam...
Hocam durumun nedir?

Geri