2014 İl Dışı Samsun ve Çevresi İsteyecek Olanlar

Kodla Büyü
Evet tanıdıksa belki görevlendirme falan olabilir belki. Ünye çok güzel ya:) ünyede kalıp yazdığınız okullara gidiş gelişte sıkıntı olmazsa şansınızı deneyin bence. Eş durumu ağustosta açılırsa yine yazarsınız.

Arkadaşlar bugün vezirköprü hariç birçok okulu aradım . Bazıları telefonu açmadı. Genel anlamda karşılaşılan sorun bt sınıfı olmaması veya çok eski olması :-1:
Bt olmadan idare edebilir miyim bilmiyorum. :|

Zor olur hocam BT siz. Hiç BT siz okulda çalışmadım ama sınıfta ders işleme çabalarım olmuştu bazı durumlarda. Biraz zor oluyor. Siz bilirsiniz yine de.

2 gündür düşün düşün sonunda tayin istemeyeceğim:) 100 puanla aranızdan üzülerek ayrılıyorum:) ben de okulları aradım açan olmadı. Samsunda açık okullardan en iyisi termedeki okullar sonra ayvacık asarcık eğer samsun merkezde oturur da gidiş geliş yaparım derseniz öncelik yine terme. Ben bafralıyım asarcık ayvacık ilçelerini hiç bilmiyorum bilenler se kötü diyorlar. Çarşamba yibo zaten çok uzakmış yiboda herkes yapamaz o da ayrı. Yakakent alaçamdaki okullar da olabilir gibi ama kızlanı sakın yazmayın çok yukarıda bir köymüş. Diğer yerleri araştırmadım. Okulların bazısı da ikili eğitim ona da dikkat edin gidiş gelişte 1 saat yol sonuçta iyi düşünmek lazım. Herkes için hayırlısı. Samsun il müdür yrd ile görüştüm tanıdık samsun merkez gerçekten çok zor diyor gelen gitmek istemiyor biraz da şans tabi.

Son kararım ve sıralamam
1- Ordu Çaybaşı Atatürk Ortaokulu
2- Samsun Terme Ortaokulu

Puan 85. Hayırlısı olsun. Sizler de paylaşırsanız sevinirim.

Ben kavaktan git gel dusunuyorum ama cok kararsizim bit turlu ne yapacagima karar veremedim

Ben kavak taki lisesiyi yazacam . Git gel samsundan yapılabiliyor. Zaten Terme ortaokulu 1. sırada herkesin. Terme imam hatip in müdürüne ulaştım. Ders saati var ama bt yok. Bt olmayınca formatörlük te olmuyor. Ayrıca alaçam dan git gel samsun olur mu ?

mr3555' Alıntı:
Ben kavak taki lisesiyi yazacam . Git gel samsundan yapılabiliyor. Zaten Terme ortaokulu 1. sırada herkesin. Terme imam hatip in müdürüne ulaştım. Ders saati var ama bt yok. Bt olmayınca formatörlük te olmuyor. Ayrıca alaçam dan git gel samsun olur mu ?

alaçam samsuna 1 saat tabi okulunuz merkezdeyse.......

Ben de Kavaktaki liseyi ve terme ortaokulunu yazmayı düşünüyorum. Hala karar veremedim. Tercih yapmazsam pişman olacağımı bildiğim için tercih yapacağım.

Yazmayı düşünen arkadaşlar puanlarını paylaşırlarsa en azından ufakta olsa fikir olur ? :+1:
Benim puan 104 .Alaçam kızlan,vezirköprü, asarcık çpl ve salıpazarı hariç hepsini yazacak gibiyim. :sleep:

Arkadaşlar liseleri yazacaklar iyi araştırsın gelir gelmez norm fazlası olma durumu olabilir.Eğitim bölgesi normu da etkili

Alaçamdan git gel için iyi araştırın bence alaçam okulları köy köyden alaçama alaçamdan samsun dolmuşuna bineceksiniz 5 tl falandır. Nerede indiriyor acaba? Bafradan samsuna dolmuşa 5 tl veriyorsun tramvayın ilk durağı fakültede iniyorsun ordan tramvayla 45 dakikada meydana ulaşıyorsun. Alaçamdan tek araba ile samsuna gelebilirmisiniz. Belki öğretmenlere özel servisler vardır. Okulu arayıp sormadan yazmayın bence.

Yakakent çok uzak samsun merkeze ya. Yemez bence can dayanmaz ona:) termeden gidip gelen öğretmenler çoğunluktaymış ama diğer ilçelerden nasıl durumu bilmiyorum. Bafrada oturup da alaçam yakakente gidilebilir. Kendi memleketim diye demiyorum küçüktür geçim kolaydır haftasonalrı samsuna gezmeye gidebilirsiniz. İnsanları insandır yardımcı olurlar öğretmenlere. Bafrada oturan arkdaşlar bir sıkıntınız olursa konuşalım bizim tüm sülale orda yardım edecek bir konu olur belki:) sevgiler:)

Re: Ynt: 2014 İl Dışı Samsun ve Çevresi İsteyecek Olanlar

gsume84' Alıntı:
Yakakent çok uzak samsun merkeze ya. Yemez bence can dayanmaz ona:) termeden gidip gelen öğretmenler çoğunluktaymış ama diğer ilçelerden nasıl durumu bilmiyorum. Bafrada oturup da alaçam yakakente gidilebilir. Kendi memleketim diye demiyorum küçüktür geçim kolaydır haftasonalrı samsuna gezmeye gidebilirsiniz. İnsanları insandır yardımcı olurlar öğretmenlere. Bafrada oturan arkdaşlar bir sıkıntınız olursa konuşalım bizim tüm sülale orda yardım edecek bir konu olur belki:) sevgiler:)

Hocam geçen sene neredeydin sen :)
2 yıl sonra merkeze geçebilirsek sana 2 norm acabiliriz hocam hemde bafra merkez okullarda :)))))

Xapex hocam bende bir eş var samsunlu kendisi istanbul aşığıdır bebek olduktan sonra ailenin önemini anladı bu yıl gidelim diye karar verdik. Geçen yıl gelirdim ben de sanırım. Seneye bi kaç okul açılacak bafraya onları açarlarsa gelicem bi şekilde gelicem de inşallah:) herkese memleketi güzel gelir tabi o da var:)

Arkadaşlar bana bafra kapalı eşim bafrayı istese ben termeyi tek tercih istesem ikimizinde tayininin çıkması durumunda yada benim tayinimin çıkmaması durumunda eş özründen bafra açılıyor değil mi? Öncesi senelerde o ilden tüm tercihleri yapmak zorundaydık

Müjde müjde samsun il içinde canikte imam hatip lisesinde öğrt yokmuş ve il içine açılcakmış. Merkeze gitmeye çalışan biri umarım gider. Temmuzda yine il içi tayin yapacaklarmış.

Technolog hocam eşiniz sadece tayin istese siz istemeseniz eş durumunda isteseniz olmaz mı? Bilmiyorum iki öğretmen nasıl oluyor ama terme bafra arası km çok fazla. Nerede yaşayacaksınız. Bafrada otursanız belki size bafraya yakın bi yerler eş durumunda açılır

Es özründen termeden bafraya il içi tayin istemeyi düşünüyoruz hocam il içi eş durumu tayini olur herhalde tekrar

technolog' Alıntı:
Arkadaşlar bana bafra kapalı eşim bafrayı istese ben termeyi tek tercih istesem ikimizinde tayininin çıkması durumunda yada benim tayinimin çıkmaması durumunda eş özründen bafra açılıyor değil mi? Öncesi senelerde o ilden tüm tercihleri yapmak zorundaydık

Hocam esimle birlikte ayni ilçeyi isteyeceiz. Es durumu tayinine ba_vurabilmek için o ilçedeki aç1lan butun okullar1 yazmak zorunda miyiz?
(Klavye kafay1 yedi)

Babimid' Alıntı:
technolog' Alıntı:

Hocam esimle birlikte ayni ilçeyi isteyeceiz. Es durumu tayinine ba_vurabilmek için o ilçedeki aç1lan butun okullar1 yazmak zorunda miyiz?
(Klavye kafay1 yedi)
esimizin istedigi ilcedeki okullari yazmak zorunda miyiz bilgisi olan var mi.

technolog' Alıntı:
Babimid' Alıntı:
technolog' Alıntı:

(Klavye kafay1 yedi)
esimizin istedigi ilcedeki okullari yazmak zorunda miyiz bilgisi olan var mi.
hocam bu konu beni verem edecek. 147 yi aradım Eş durumu klavuzu yayınlanmadan bişey diyemeyiz dediler. kimse hiçbişey bilmiyor. Herkes farklı şeyler söylüyor. Bi tanıdığınız yok mu sorsanız dua ederiz

Şube mudurune sordum;
Eşinize isteyeceğiniz ilçede size acık okul yoksa siz istemesenizde il dışı özür durumundan isteyebilirsiniz
Aynı ile Farklı ilçelere tayininiz cıkarsa il içi eş öözründen tayin istersiniz
Ancak eşinizin tayin istediği ilçede acık okul varsa istemek zorundasınız o ilçedeki okulu,

şeklinde bilgi aldım umarım doğrudur. Farklı bir bilgi alan var mı? 147 yi bende aradım pazartesi-salı döneceklermiş. Bugün tayinlerin son günü :)

ben 130 puanla kavaktaki liseyi yazdım eşim rehber öğretmen bafrayı yazdı ikimizde tek tercih yaptık. inşallah herkes için hayırlısı olur.

Ziya hocam Kavak ilçesi size gelebilir. benimde 2.tercihimdi. (puan 104) geçen sene 124 ile kapatmıştı.

Eşime bafra olmayacak gibi sanki. Bana çıkar eşime çıkmazsa eş özründe ildeki tüm okulları tercih edebiliyor mu yoksa sadece benim olduğum ilçeyi mi seçebiliyor. Bilgisi olan var mı

Geri