2013000059 Nolu Fatih Kursu

Kodla Büyü
AKADEMİA' Alıntı:
Arkadaşlar yapacağımız sunum Cuma günü mü olur yoksa Perşembe'den sunum yapma şansımız var mı?

Bir de kursun bitiminde bize belge, diploma, katılım belgesi, sertifika, vb. verecekler mi yoksa Cuma günü kurs bitince çıkıp gidecek miyiz?

Cuma günü için acil işim var ama ben anlatım işini Perşembe yapsam ve izin istesem Perşembe öğlen çıkabilir miyim.

kurs verdiğin zaman kursiyerlerine 1 gün izin verirsen olabilir? :scared:

okadda' Alıntı:
AKADEMİA' Alıntı:
Arkadaşlar yapacağımız sunum Cuma günü mü olur yoksa Perşembe'den sunum yapma şansımız var mı?

Bir de kursun bitiminde bize belge, diploma, katılım belgesi, sertifika, vb. verecekler mi yoksa Cuma günü kurs bitince çıkıp gidecek miyiz?

Cuma günü için acil işim var ama ben anlatım işini Perşembe yapsam ve izin istesem Perşembe öğlen çıkabilir miyim.

kurs verdiğin zaman kursiyerlerine 1 gün izin verirsen olabilir? :scared:

Hocam öyle söyleme yaa. Yani durumu suistimal etme gibi bir niyetim yok. Ancak gerçekten geçerli bir mazeretimiz varsa tolerans gösterirler mi diye sormuştum. Aynı şekilde ben de kurs veriyor olsam ve geçerli mazeret ile izin istense üzerime düşen neyse yaparım. Böyle yani. Ancak suistimal etme gibi bir niyet fark edersem tabii ki olmaz.

arkadaşlar kursa seçilenlerin hepsine mail atılmış ve gerekenler yazılmış maillerinizi bir kontrol edin :roll:

bilgilendirme mesajının geldiği e-posta adresini verebilir misin hocam ben doprudan ulaşmaya çalışayım..

bana da mail gelmedi mail de neler yazıyor paylaşabilir misiniz hocam

İlgili Öğretmenlere,

08 Nisan - 12 Nisan 2012 tarihlerinde yapılacak olan Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursuna alınmış bulunmaktasınız. Kursla ilgili aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda hareket ediniz.

1- Kurs yeri Ankara Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü (Başkent öğretmenevi yanı)

2- Konaklama yeri Başkent Öğretmenevi (İsteğiniz doğrultusunda başka bir yerde de konaklayabilirsiniz)

2- Kurs saatleri ( ilk gün açılış 09.00, diğer günler başlangıç 08.30) günlük 8 saat cuma günü 4 saat. Cuma günü saat 12.00'da eğitim sona erer dönüş biletlerinizi bu bilgiye göre ayarlayabilirsiniz.

3- Derece kademe ile ilgili herhangi bir belge getirmenize gerek yoktur.

4- Eğitime gelmeden önce mutlaka eogrenim.meb.gov.tr adresinde dokümanlar - Fatih Projesi Teknoloji kullanımı kursu bölümündeki etkinlik çerçeve programı ve FATİH Projesi Eğitmen kılavuzunu inceleyiniz.

5- Ayrıntılı bilgi için ilinizin Bilişim Teknolojisi İl Koordinatörüne ulaşabilirsiniz.

6- Resmi kurs onayı okulunuza ulaşmadı ise il milli eğitim müdürlüğünüzün hizmetiçi eğitim bölümünden temin edebilirsiniz.

7- Ankara'da yapılan eğitimlerde kurs giderleri konaklama, yemek, ulaşım vb. kursiyerler tarafından peşin ödenmekte yolluk yevmiye harcırahları kursiyerlerin iban numaralarına daha sonra yatırılmaktadır. Bu nedenle hazırlıklı gelmenizde fayda vardır.

İyi yolculuklar.

FATİH Projesi Öğretmen Eğitimi Birimi

AKADEMİA' Alıntı:
İlgili Öğretmenlere,

08 Nisan - 12 Nisan 2012 tarihlerinde yapılacak olan Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursuna alınmış bulunmaktasınız. Kursla ilgili aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda hareket ediniz.

1- Kurs yeri Ankara Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü (Başkent öğretmenevi yanı)

2- Konaklama yeri Başkent Öğretmenevi (İsteğiniz doğrultusunda başka bir yerde de konaklayabilirsiniz)

2- Kurs saatleri ( ilk gün açılış 09.00, diğer günler başlangıç 08.30) günlük 8 saat cuma günü 4 saat. Cuma günü saat 12.00'da eğitim sona erer dönüş biletlerinizi bu bilgiye göre ayarlayabilirsiniz.

3- Derece kademe ile ilgili herhangi bir belge getirmenize gerek yoktur.

4- Eğitime gelmeden önce mutlaka eogrenim.meb.gov.tr adresinde dokümanlar - Fatih Projesi Teknoloji kullanımı kursu bölümündeki etkinlik çerçeve programı ve FATİH Projesi Eğitmen kılavuzunu inceleyiniz.

5- Ayrıntılı bilgi için ilinizin Bilişim Teknolojisi İl Koordinatörüne ulaşabilirsiniz.

6- Resmi kurs onayı okulunuza ulaşmadı ise il milli eğitim müdürlüğünüzün hizmetiçi eğitim bölümünden temin edebilirsiniz.

7- Ankara'da yapılan eğitimlerde kurs giderleri konaklama, yemek, ulaşım vb. kursiyerler tarafından peşin ödenmekte yolluk yevmiye harcırahları kursiyerlerin iban numaralarına daha sonra yatırılmaktadır. Bu nedenle hazırlıklı gelmenizde fayda vardır.

İyi yolculuklar.

FATİH Projesi Öğretmen Eğitimi Birimi

Yollukları falan 1 yıl sonra yatanlar varmış :?

Bana da mail gelmedi ama okula yazı geldi

Kursa katılan tüm arkadaşlara!
Çok zevkli ve eğlenceli bir kurs ortamı oluşturdukları için teşekkür ederim. Umarım bir başka kursa yine bir ve beraber oluruz.

kkirac' Alıntı:
Kursa katılan tüm arkadaşlara!
Çok zevkli ve eğlenceli bir kurs ortamı oluşturdukları için teşekkür ederim. Umarım bir başka kursa yine bir ve beraber oluruz.

Uploaded with ImageShack.us

bu resmi oluşturan herkese teşekkürler,herşey çok güzeldi...

Slm Arkadaşlar
Sertifika törenindeki fotoğraf çekenler bizlere de gönderebilirler mi?

Halil GÜNAY
Şanlıurfa

merhabalar arkadaşlar, benim tören ve sonrasında çektiğim fotoğrafları ekledim. diğer grubun fotoğrafları da var. ama tören sırasındaki resimler hareketli olduğu için pek iyi değil ve pil sorunu olduğu için az foto var.
güzel bir kurstu, inşallah tekrar karşılaşırız...

Ekli dosyalar

• Törenvesonrası.rar
    4.9 MB · Görüntüleme: 92
tören sırasında oradaki yetkili arkadaşların çektiği fotoğraflara nereden ulaşabiliriz acaba. fotoğrafları reklam amaçlı yayınladıkları bi yer yok mu ki?

arkadaşlar murat hocamın isteği üzerine bende fotoların tamamını buraya tekrar yükledim, çoğu arkadaşta vardır zaten. maille gönderirken sıkıntı oldu. iyi akşamlar...

Ekli dosyalar

• 59fatih-özhan1.rar
    5.8 MB · Görüntüleme: 52
  • 59fatih-özhan2.rar
    5.7 MB · Görüntüleme: 47
  • 59fatih-özhan3.rar
    5.4 MB · Görüntüleme: 47
  • 59fatih-özhan4.rar
    5.7 MB · Görüntüleme: 45
  • 59fatih-özhan5.rar
    5.9 MB · Görüntüleme: 48
  • 59fatih-özhan6.rar