2013 yer değiştirme sonuçları

Kodla Büyü
ortaya karışık

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    82.4 KB · Görüntüleme: 561
bursa yıldırıma çıkan varsa şimdiden geçmişolsun. Bursa yıldırımda çalışan biri olarak:)

16. tercihiniz olan BİLECİK/OSMANELİ/Cumhuriyet Ortaokulu

Ekli dosyalar

• sonuclar.jpg
    sonuclar.jpg
    376.7 KB · Görüntüleme: 541
74 puanla 4.tercihim olan manisa Kırkağaç gelenbe şair eşref ortaokulu oldu hayırlısı 5yıldır memlekete binlerce km uzaklardaydık en azndan memlekete 1saatlik yere geldik hepimize hayırlı olsun arkadaşlar

taatoo' Alıntı:
74 puanla 4.tercihim olan manisa Kırkağaç gelenbe şair eşref ortaokulu oldu hayırlısı 5yıldır memlekete binlerce km uzaklardaydık en azndan memlekete 1saatlik yere geldik hepimize hayırlı olsun arkadaşlar
Oooo hocam sizinde hayırlı olsun sonunda kurtulduk:)

Arkadaşlar Konya'nın puanlarını ekleyebilecek var mı birkaç arkadaş sagolsun eklemiş ama çoğu okul yok orada

Isparta'da 10 okul açıktı 9 tanesini görebilirsiniz. (Isparta/Sütçüler/Kesme hariç)
Konya Antalya ve Bursadan bazı okullar da var.

arkadaşlar afyon sandıklı teknik ve endüstri meslek lisesi açıktı kaç puanla kapattığını bilen var mı

bahhele' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
82 puanla 5. MANİSA/ALAŞEHİR/Emine Elem Kayacık Ortaokulu Allah herkese hayırlı uğurlu etsin arkadaşlar...
Hocam hayırlı olsun.istediğim okul senin olmuş. Nereden geleceksiniz? Merak ettimde:)
sağolun hocam sivas merkezden geleceğim siz nerdesiniz memleketinizmiydi Alaşehir okul hakkında bilginiz varmı?
Memleketim ve iki puanla egale ettiniz beni.iki okul vardı biliyosunuz sizinki diğer okuldan daha iyidir.sizinde memleket sanırım.
eşim Salihli'den hocam yakın yerleri yazmıştık orası geldi size neresi geldi?

İstanbul anadolu yakasını merak ediyorum ben de arkadaşlar. Ataşehir İbrahim Müteferrika Teknik lisesini yazmıştım ben. Puanım 72 idi 75 le kapatmış. Diğer yerler nasıldı?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
önümüzdeki sene bu puanlar daha da düşecek bence çünkü 2-3 senenin birikmesi vardı...
Hocam çok iyimsersin. Önümüzdeki sene bu puanlar yükselir. Çünkü ilk atanan ve 4 senedir doğudan tayin isteyemeyenler isteyecek tayin. Onların da puanı oldukça yüksek olur sanırım... Ama inşallah düşer. Bu sene güzel yerler açıldı geçen sene. İyi şanstı ben az tercih yaparak kaçırdfım. Hayırlısı artık

antipc' Alıntı:
Osmaniye Toprakkale geldi 53 puanla.

1 OSMANİYE/MERKEZ/Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu 117 1945
2 OSMANİYE/MERKEZ/Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu 83 1264
3 OSMANİYE/TOPRAKKALE/Tüysüz Ortaokulu 53 1464
4 OSMANİYE/DÜZİÇİ/Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi 101 2314
5 OSMANİYE/DÜZİÇİ/İrfanlı Ortaokulu 77 1216
6 OSMANİYE/BAHÇE/Cansan Ortaokulu 81 1920

Osmaniye'nin diğer okulları kaçla kapattı acaba, merak ediyorum. Herkese hayırlı olsun

hayırlı olsun
bende 54 puanla osmaniyeden ayrıldım. merkez namık kemal de idim.

Geri