2013 yer değiştirme sonuçları

Kodla Büyü
"Belki şurada ildışını açıklayan küçük bir meb vardır" diye düşündüm... Beklemeye devam...

Arkadaşlar , Memurlar.net'de kontenjan.meb.gov.tr'de gelenler gidenler belli olmuş diye bir yorum var. Ben bizim okulu kontrol ettim bir şey göremedim. Bir de siz kontrol eder misiniz ?

bazi illerde zorunlu calismasi kalkmayanllarda basvurmus onlar iptal edilir sistem caliscakmis gibisinden haberler geliyor.

Millete Eziyet Bakanlığı :))
tahminim mesai saati sonrası açılır
şimdi açarlarsa o ünlü "sistemleri" çalışmaz mazallah ne yaparlar sonra ;)

Bakanlığımız Sistem Odasında Network Aktarım ve Altyapı Çalışmaları Yapılacağından Bilişim Hizmetleri Kesintiye Uğrayacaktır

Bakanlığımız Sistem Odasında Network Aktarım ve Altyapı çalışmaları yapılacağından, 27.07.2013 Cumartesi saat 21:00 ile 28.07.2013 Pazar günü saat 08:00 arası Bilişim Hizmetleri kesintiye uğrayacaktır.

yeter artık ya Allah aşkınma bir işi zamanında yap meb..... yeter gerçekten yeter...bunalttın bizi milletin işi gücü var :verymad: :verymad:

way yavrum waaaay :) cumadan sonra sinirlendim çıktım çarşı pazar gezdim geldim hala tık yok arkadaşlar kendinizi kasmayın lanet olsun bu heriflere !!!! açıklarsa açıklarlar canları cehenneme

Geri