2013 şubat eş durumu özrü Bakanlar kurulundan çıktı.

Kodla Büyü

Bote0621

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 16 :25 dolaylarında bugün özür grubu atamaları bakanlar kurulunda sonuçlandı. İlerleyen zamanlarda tercih takviminin açıklanacağını düşünüyoruz.

buda yılbaşı tatili 2 gün olcak diye yazan site gibi yalan haber yayınlamıyordur inşallah

zilal' Alıntı:
buda yılbaşı tatili 2 gün olcak diye yazan site gibi yalan haber yayınlamıyordur inşallah

Umarım hocam böyle bir yanlış yapmazlar çok tıklanmak uğruna. Beklentimiz haberin doğru olması ki son günlerdeki haberler de bu doğrultudaydı.

Bakanlar kurulunu takip eden birkaç site daha aynı bombayı patlatırsa bu iş oldu demektir. Gerçi ben yine de klavuzu görene kadar ne olur ne olmaz diye umutlanmak istemiyorum. Hepimiz için hayırlısı.

Az önce telefonla görüştüm, babam başbakanlıkta çalışıyor, bakanlar kurulu daha bitmemiş bu site ne sallıyor anlamadım, içeri böcek mi koymuşlar acaba :D

hocam dört gözle onu bekliyorum 22 :00 a kadar yayınlanır diye düşünüyorum son dakika olarak...

hocam dört gözle onu bekliyorum 22 :00 a kadar yayınlanır diye düşünüyorum son dakika olarak...

aktasankara' Alıntı:
Az önce telefonla görüştüm, babam başbakanlıkta çalışıyor, bakanlar kurulu daha bitmemiş bu site ne sallıyor anlamadım, içeri böcek mi koymuşlar acaba :D

hocam babanı ararsan ne zaman bitebilirmiş bu bakanlar kurulu... :)

vay be burdada bir sürü kaderdaşım varmış :) allah herkese eşine kavuşmayı nasip etsin arkadaşlar

Bote0621' Alıntı:
aktasankara' Alıntı:

valla hocam aradım görüştüm de bilinmiyor ki ne zaman biteceği. ben de bekliyorum, ama öğrenim durumunu :D Anlıycanız benim ki umutsuz vaka

evet şu anda memurlar.net te haber çıktı bakanlar kurulu bittiğine dair fakat malum haber yok sanırım

aktasankara' Alıntı:
Bote0621' Alıntı:
aktasankara' Alıntı:

valla hocam aradım görüştüm de bilinmiyor ki ne zaman biteceği. ben de bekliyorum, ama öğrenim durumunu :D Anlıycanız benim ki umutsuz vaka

Öğrenim özrünü tamamen kaldırabilirler hocam. Artık darısı başına eş özründen :)

Bote0621' Alıntı:
aktasankara' Alıntı:
Bote0621' Alıntı:
aktasankara' Alıntı:
Az önce telefonla görüştüm, babam başbakanlıkta çalışıyor, bakanlar kurulu daha bitmemiş bu site ne sallıyor anlamadım, içeri böcek mi koymuşlar acaba

Öğrenim özrünü tamamen kaldırabilirler hocam. Artık darısı başına eş özründen :)

benim öyle bir ihtimalim yok hocam :D

Bülent arınç konuştu ama atamayla alakalı hiçbir şey söylemedi. Haberleri takip edelim paylaşalım arkadaşlar.

Bakanlar kurulu 6 saat sürdü. Bülent Arınç 10 dk konuştu ve sadece terörden bahsetti. Alınan diğer kararlar bakalım ne zaman açıklanacak.

Geri