2013 il dışı isteyecekler...

Kodla Büyü
biser' Alıntı:
puanları da o tarih itibariyle işleme alırlar gibime geliyor. benim de şuan 117 (izmir olursa :))

ne olmuş ki puanlara. meslekte 7-10 yıllık bir dolu arkadaş var. 100-130 lar artık normal puan bence. 150 dediğin ne ki, 6-7 seneye bakar

31 aralık baz alınacağını sanmam çünkü sınavı iptal olanlara hak vermek için hizmet süresi 31 aralık'a çekildi. Geçen sene 15 eylül hizmet süresinde başvuru tarihi de hizmet puanında esas alındı

31 Aralık 2013 tarihi itibari ile 3 yılını doldurma şartı aranacağı için , hizmet puanı olarak da 31 Aralık 2013 tarihindeki hizmet puanları geçerli olacaktır.

neo.99' Alıntı:
31 Aralık 2013 tarihi itibari ile 3 yılını doldurma şartı aranacağı için , hizmet puanı olarak da 31 Aralık 2013 tarihindeki hizmet puanları geçerli olacaktır.

bekleyelim görelim

warface' Alıntı:
wes' Alıntı:
Ne zaman başlayacağı hakkında kesin bilgisi olan var mı aacaba?
Şu anda 125 puanım var. 31 Aralık tarihi,ndeki puanlar mı baz alınacak atanırken.
İzmir'i düşünüyorum ama bakalım inşallah herkes istediği yerlere gidebilir.

arkadaşlar ayıptır sorması bilişim gibi geçmişi eski olmayan bi branşdan bu puanları nasıl topladınız:)) ben 4 yıldır doğudayım puanım 80:)
2004 yılında atamam yapıldı. 3 sene köy okulunda çalıştım. O süreden sonra da İstanbuldayım.

30 puanım var sivas ığdır erzurum van gibi yerleri yazmayı düşünüyorum gelirmiki

Şu puanlar atmasyon diyen ve puanlara inanmayan arkadaşlara böte bildiğim kadarıyla bir çok yerde 98 de açıldı.
En azından Balıkesir böte 98 de açıldı ve 2002 de mezun verdi ben bile 2004 mezunu 2005 şubat atamasıyım.
Yazdığım yazılar silinmediyse daha önce ki atama 2009 da istemiştim.
İl dışından 75 puanla Denizli Çameli köyüne tayinim çıktı.
şubat eş durumuna kadar 7 ay çalışmama rağmen 18 puan aldım.

Şimdi çalıştığım yer 10-11 veriyor ama 5 sene 18 puan aldım
3 senedirde 10-11 alıyorum 120 puan yapıyor.

e benden daha önce çalışmaya başlayan veya benden sonra çalışmaya başlasada 20-30 arası alan arkadaşlar 5-6 senede 150 puana çok rahat ulaşabilirler

sizin hesap makineniz çalışmıyor sa yapacak bir şey yok.

Ama bu siteye kaç senedir giriyor ve kaç mesaj paylaştıkları ortada olan arkadaşlarla henüz 3-4 mesajı olan arkadaşları karıştırmayın.

craxx' Alıntı:
Şu puanlar atmasyon diyen ve puanlara inanmayan arkadaşlara böte bildiğim kadarıyla bir çok yerde 98 de açıldı.
En azından Balıkesir böte 98 de açıldı ve 2002 de mezun verdi ben bile 2004 mezunu 2005 şubat atamasıyım.

e benden daha önce çalışmaya başlayan veya benden sonra çalışmaya başlasada 20-30 arası alan arkadaşlar 5-6 senede 150 puana çok rahat ulaşabilirler

Ama bu siteye kaç senedir giriyor ve kaç mesaj paylaştıkları ortada olan arkadaşlarla henüz 3-4 mesajı olan arkadaşları karıştırmayın.

İnanmayanlar bir köşede dursunlar hocam. Ben inanıyorum tabii kedimden bildiğim için..
2008 şubat atamasıyım. an itibariyle 122 puanım var.

craxx' Alıntı:

Hocam Çameli bir ilçe...

Hocam mebbiste de yokki herhangi bişey. Sizin iletiyi görünce bi heyecanla açtım mebbisi ama nafile

Geri