2013 Ford Focus Otomatik Araç Hakkında

Kodla Büyü

devcodeblog

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar. 2013 Ford Focus 1.6 ti-vct otomatik sanzjmanli araba kullanan var mı aramızda. ? Almayı düşünüyorum bu hafta içinde. . İleriye dönük sıkıntı çıkarır mı.? Bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar.

3 yıldır sorunsuz kullanıyorum hocam.
Bu modelin şanzımanı biraz sıkıntılıdır alırken iyi baktırmanız lazım. 90-100.000 e geldiğinde kalkışta ve 2 ye geçerken titremeler başlıyor. Çok rahatsız edici değil. Fordun kronik bir sorunu ne yazıkki. Bendeki 86 binde şuanda hiç sorun çıkarmadı.
Şanzımanda dahil hakikaten çok sağlam ve güçlü bir araçtır.
Geçen hafta itibariyle 110 sabit hızla uzun yolda 25 kuruş, şehir içinde 38 krş yakmakta. (Genelde hanım kullanıyor)
Araçta BRC marka LPG var. 1.6 motor, otomatik vites ve atmosferik bir araç için yakıtı gayet normal hocam.

3 yıldır sorunsuz kullanıyorum hocam.
Bu modelin şanzımanı biraz sıkıntılıdır alırken iyi baktırmanız lazım. 90-100.000 e geldiğinde kalkışta ve 2 ye geçerken titremeler başlıyor. Çok rahatsız edici değil. Fordun kronik bir sorunu ne yazıkki. Bendeki 86 binde şuanda hiç sorun çıkarmadı.
Şanzımanda dahil hakikaten çok sağlam ve güçlü bir araçtır.
Geçen hafta itibariyle 110 sabit hızla uzun yolda 25 kuruş, şehir içinde 38 krş yakmakta. (Genelde hanım kullanıyor)
Araçta BRC marka LPG var. 1.6 motor, otomatik vites ve atmosferik bir araç için yakıtı gayet normal hocam.

Araçta LPG var hocam. 78.000 kmde. Araç bakıyoruz. Volvo s40 var benzinli ikisi de aynı fiyat bakalım. Volvo hakkında ne düşünüyorsunuz. Sanzimani Ford servisine mi Baktirabiliriz.?

volvo bildiğim kadarıyla cvt şanzıman kullanıyor. Hondalarda da var. fordun powershift inden daha iyi tabi.
expertiz yapan ford servisi varsa oraya baktır mutlaka

Geri