2013-2014 Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Yazılı Soruları

Kodla Büyü
Re: Ynt: 2013-2014 Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Yazılı Sorula

Ben de bir kac gun sonra yazilimi ekleyecegim buraya ama ben cocuklar biraz toparlansinlar diye tamamen klasik ve zor bir yazili hazirlayacagim

Hocam öncelikle tşk ederim ve
Bizim sınav yapacağımız kesin mi?

göreve başladığım ilk yıllarda hazırladığım bulmacalar sanırım şimdi işime yarayacak, elinize sağlık hocam.

Çok hızlısınız hocam:) acıkcası ben de volkankey hocamın dediği gibi ilk yazılıda çocukları zorlamayı düşünüyorum çünkü gerçekten kendilerini toplamaya ihtiyaçları var

2 yazılıyıda uygulama yapamazsınız arkadaslar bir sınavı ortak sınav yapmanız gerekiyor. İlla uygulama sınav yapacam diyorsanız ya ilk sınav uygulama olur ki ben tavsiye etmiyorum, uygulama sınav yapıp derse katılım puanı olarak verebilirsiniz ya da 3 sınav yaparsınız.

elinize sağlık hocam çok teşekkür ederim bu başlığı görünce heyecanlandım sanki ilk öğretmenlik yılım gibi geldi :puhaha: düşünsenize tekrar sınav yapıyoruz :wink:

elinize sağlık hocam ben de yararlanırım bu belgeden ama ben de galiba bazı hocalarım gibi BİRAZCIK daha zorlamak istiyorum. Acaba geçmişin acısını mı çıkarmak istiyoruz nedir :puhaha:

Hocam sistemin bize çektirdiği eziyetleri öğrencilere yansıtmak yanlış geliyor bana, ben aksine öğrencilere dersi sevdirme ve onlara başarma duygusu kazandırma taraftarıyım

Yaşadığımız sıkıntıyı yansıtmak değil tabii ki amacım, zaten orada espri yapmıştım ama gerçekten de birazcık daha zor sormayı düşünüyorum en azından "eee ben bunları biliyorum" diyeceği bir sınav değil de hocamın 1. 2. soruları gibi biraz daha üzerine düşünmesi gereken sorular olabilir diye düşünüyorum.

Geri