2012 Ocak-Haziran Formatör Görevlendirmeleri

Kodla Büyü

talih300

Site Gezgini
Arkadaşlar 2012 Ocak-Haziran Dönemi Formatörlük Görevlendirmesi Başlayan İller
Hatay Her zamanki gibi beklemede.....

aydın başladı
yazılar ekte

Ekli dosyalar

• evrak.zip
    212 KB · Görüntüleme: 537
en güzelini sanırım kırıkkale yapıyo. bizim ilk dönem görevlendirmemiz 20 ocakta bitiyor. büyük ihtimalle 6 şubatta başlatırlar 30 haziranda sona erer.

Gaziantep her zaman ki gibi uyuyor. Genelde ocak 15-20 gibi başlatıp ekdersi de geriye dönük ödüyorlar. Yani 1 ocak esas alınıyor..

Arkadaşlar diyarbakırda gecen hafta yazı gonderildi. Ocak-Haziran formatörlük başvurusu için dileçe istiyorlar. dilekçeyi şuan formatörlük yaptğım okuldanmı gonderecem yoksa kadromun bulunduğu okuldanmı gidecek. Görevlendirme sonucları 1 ocaktan sonra acıklanırsa 31 aralıktan sonrada formatörlük yaprığım okuldamı çalışmaya devam edecem. bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa beni de bilgilendirilerse sevinirim.

valla düştüğümüz duruma bak bir yanda formatörlüğü istemeyiz bir yandan görevlendirme yazıları neden gelmedi diye üzülürüz.bizi bu hallere düşürünler utansın :(

enversahut' Alıntı:
Arkadaşlar diyarbakırda gecen hafta yazı gonderildi. Ocak-Haziran formatörlük başvurusu için dileçe istiyorlar. dilekçeyi şuan formatörlük yaptğım okuldanmı gonderecem yoksa kadromun bulunduğu okuldanmı gidecek. Görevlendirme sonucları 1 ocaktan sonra acıklanırsa 31 aralıktan sonrada formatörlük yaprığım okuldamı çalışmaya devam edecem. bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa beni de bilgilendirilerse sevinirim.
hocam benim bildiğim kadronuzun olduğu okuldan başvurunuzu yapacaksınız.okul müdürünüz onaylayacak.eğer onay gecikirse zaten dersiniz olmadığı için bir kaç gün oyalanırsınız ama zaten erken davranmış Diyarbakır meb. onay çıkar ocak 1 ine kadar

trueandfalse' Alıntı:
enversahut' Alıntı:
hocam benim bildiğim kadronuzun olduğu okuldan başvurunuzu yapacaksınız.okul müdürünüz onaylayacak.eğer onay gecikirse zaten dersiniz olmadığı için bir kaç gün oyalanırsınız ama zaten erken davranmış Diyarbakır meb. onay çıkar ocak 1 ine kadar
teşekürler hocam

Geri